Google bannerová reklama

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Čo je to Google bannerová reklama? Viac ako len slová na peknom podklade.

Vyrušiť, zaujať a prilákať. Efektívna Google bannerová reklama by mala vášho potenciálneho zákazníka osloviť za menej ako 2 sekundy. Vykročte zo svojej komfortnej zóny a otvorte kreatívnu myseľ. Výsledok bude stať za to.

Banner (pod. meno, skloň. podľa vzoru dub, vyslovujeme banner) – každý ho pozná, len jeho názov môže byť pre niekoho prekvapením. Jedná sa o grafickú formu reklamy na internete.

Banner väčšinou obsahuje najzaujímavejšie informácie na relatívne malom priestore. Okrem vhodne spracovanej grafiky a výstižného textu (claimu) je malým úspechom tzv. CTA prvok, ktorý obsahuje výzvu pre respondenta, napríklad: ,,Klikni a dozvieš sa viac“ , ,,Chcem vyhrať“ atď. Po kliknutí na banner sa návštevník dostane priamo na vašu webovú stránku a tu sa … začína ďalší príbeh.

Máme pre vás jednu dobrú a jednu horšiu správu. Počas niekoľko veľmi intenzívnych bannerových rokov si internetoví užívatelia vytvorili ,,bannerovú slepotu“. Keď sa pozrieme na vývoj reklamy na internete, zistíme aj dôvod tejto skutočnosti. Bannery zaplavili online prostredie. Boli všade v prehnanom množstve a ich umiestnenie nebolo práve strategické. Faktom je, že ceny za zobrazovanie bannerov klesli = dobrá správa. Z toho vyplýva, že vytvorenie atraktívnych a zaujímavých bannerov je cesta aj pre váš biznis. Musíme mať však na zreteli efektívnu a zmysluplnú stratégiu a myslieť o dva kroky dopredu.

V každom dospelákovi je kúsok dieťaťa. Dynamické bannery, banner s hrou alebo akýkoľvek iný formát reklamy, ktorý upúta pozornosť, vyhráva.

Banner umiestnený prostredníctvom Google Adwords prináša veľa výhod. Reklama sa zobrazuje skutočným zákazníkom a pracuje oveľa efektívnejšie. Dôležité je spĺňať všetky grafické a obsahové pravidlá, ktoré sa často menia. S tým si však hlavu lámať nemusíte. Od toho sme tu my, aby sme vám ukázali zákulisie Google bannerovej reklamy. Cielenie bannerov na Google je rôznorodé. Môžete sa zamerať na kľúčové slová, témy, webové stránky, kde chcete vidieť svoju banner reklamu.

Bannerová reklama ponúka nekonečné množstvo možností a presne pre to, sme tu pre vás my. Pomôžeme vám, nestratiť sa a investovať vaše peniaze efektívne.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť