Reklama na LinkedIn

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Solídne podnikanie si vyžaduje efektívnu reklamu na LinkedIn.

Aj vlci z Wall street hľadajú svojich zamestnancov a obchodných partnerov na LinkedIn. Oslovte B2B segment. Obklopte sa profesionálnymi a cieľavedomými ľuďmi. Nenechajte si ujsť príležitosť. Konkurencia nikdy nespí.

Seriózna a veľmi profesionálna sociálna sieť alebo je to len mýtus, ktorý sa o LinkedIn traduje? Bez vetra sa ani lístok nepohne a faktom je, že na LinkedIn sa chodí riešiť biznis, podnikanie a práca. 

675 miliónov zaregistrovaných účtov, z ktorých raz za mesiac navštívi svoj profil až 100 miliónov užívateľov. Priemerný výkonný riaditeľ alebo manažér má viac ako 930 spojení (,,priateľov“). 

Na začiatku je však dobré zvážiť, či je LinkedIn ten správny komunikačný kanál aj pre vaše podnikanie. Financie, ktoré musíte do reklamy na tejto sociálnej sieti vložiť sú oveľa vyššie ako na Facebooku alebo Instagrame. 

LinkedIn ponúka ,,len“ tri typy nastavenie reklamy: 

  •  textová reklama – nachádza sa v pravej časti webovej stránky – malý obrázok s kratučkým textom 
  •  sponzorovaný InMail – cieľovým skupinám sa posiela personalizovaná súkromná správa 
  •  sponzorovaný obsah – zobrazuje sa na hlavnej domovskej stránke a vyzerá ako klasický príspevok, pri správnom cielení sa zobrazuje najrelevantnejším užívateľom

Sociálne sieť LinkedIn je výborným spojencom pri hľadaní šikovných a vzdelaných ľudí. V B2B segmente má určite zmysel. Pri propagovaní bežne dostupných produktov alebo služieb je vhodné premyslieť si ďalšie kroky. My vám s reklamnou na LinkedIn pomôžeme. 

Nestrácajte čas na mieste, kde vás vieme plnohodnotne zastúpiť. Investujte svoju energiu tam, kde má zmysel a vaše podnikanie bude rásť s vami. 

My si spoločne s vami do detailu naštudujeme, ako funguje váš biznis a aký typ reklamy je vhodný na LinkedIn. 

Zameriame sa na komplexnú analýzu, kde spoznáme postavenie vašej spoločnosti na trhu, vašu konkurenciu a nájdeme cieľovú skupinu, ktorá má pre vaše podnikanie zmysel. 

Budeme v kontakte, aby sme vás pravidelne oboznámili s dosiahnutými výsledkami našej práce. 

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť