Waze reklama

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Oslovte šóférov a celú posádku v aute cez WAZE reklamu.

Populárna aplikácia sa stala jednotkou na trhu. Z bodu A do bodu B spoľahlivo naviguje vašich potencionálnych zákazníkov a po ceste im odporučí krátku zastávku priamo pred vašou prevádzkou. Ako na to?

Naštartujte vaše podnikanie na plný plyn s najpopulárnejšom aplikáciou pre vodičov a cyklistov Waze. Vedeli ste o tom, že v kolónach strávime 125 hodín za rok? Zdá sa vám to veľa. Ešte vždy môže byť horšie, vodiči v Mexico City trávia sedením v zápche až 227 hodín za rok. Ale späť k našej práci.

Na Slovensku sa nachádza viac ako 75 000 aktívnych užívateľov. Fenomén pohodlného cestovania jednoducho šetrí čas. Zobrazuje situáciu na všetkých typoch ciest v reálnom čase. Okamžite viete, kde sa stala dopravná nehoda, kde si postojíte kvôli prácam na ceste a hlavne vždy dostanete aj alternatívu k rýchlejšiemu prejazdu do vášho cieľa.

Potrebujete natankovať alebo vás prepadol pocit hladu, či po ceste plánujete zastaviť a užiť si trochu voľna na zaujímavom mieste? Presne takto fungujú všetci ľudia, ktorý pravidelne cestujú. Bola by škoda, nechať priestor len pre vašu konkurenciu a nezačať s reklamou aj na tejto platforme.

Ako vyzerá reklama na Waze:

Pin

  • vaše logo sa zobrazí priamo na mape (adresa vašej firmy), po kliknutí sa ukážu ďalšie informácie (otváracia doba atď)

Zero Speed Takeover

  • reklamný banner sa zobrazí pri zastavení vozidla

Arrow

  • po zapnutí Waze vám ukazuje cestu k reklamou podporenej adrese

Search

  • adresa vašej prevádzky sa zvýrazní pri vyhľadávaní v aplikácii

Zaregistrujte vašu firmu na WAZE a nasmerujte vodičov priamo k vám. Veľkou výhodou tohto typu reklamy je, že má informatívny a niekedy skutočne záchranný charakter.

My, ako digitálna agentúra sme sa rozhodli zaregistrovať na Waze. Výsledok bol neuveriteľný, presvedčte sa sami.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť