fbpx

Google nákupy zľava 20% na kliknutia

V Google ušetríte teraz na kredite až do 20 percent

Získajte zľavu za kliknutia na vaše Google nákupné kampane (Google Shopping.) 

Dôvod, prečo Google v podstate zadarmo rozdáva takú neuveriteľnú  zľavu, je zrejmý. Google dostal vysokú pokutu za monopolné správanie a potrebuje sa vyhnúť prípadnej ďalšej. Preto svojim vybraným partnerom dal teraz k dispozícii zľavu na nákup kliknutí, ale len na kampane v Google Shopping v EU.

google shopping

UŠETRITE S NAMI

Ponuka od Google je šanca ušetriť pre všetkých inzerentov, ktorí využívajú tento tip kampane. Teraz vďaka našej službe  ušetríte na každom kliknutí. Ak ste platili napríklad 1Eur po využití našej služby môžete platiť už len 0,8 Eur za kliknutie.
Zľava 20 percent je  zaujímavá  pre každý eshop, pretože vďaka nižším nákladom na kliknutia  okamžite ušetríte. Google Nákupy prinášajú eshopom v súčasnosti výrazne lepšie výsledky než klasické vyhľadávacie reklamy. O tom, ako funguje Google Shopping sa dočítate v našom článku Google Shopping prináša predajcom viac konverzií. 

ČO MUSÍTE SPRAVIŤ, ABY STE ZÍSKALI ZĽAVU 20 % NA KAMPANE?

Kontaktujte nás. Potrebujeme od vás prístupy do Google Adwords účtu a do Google Merchant Center. Dohodneme sa na ďalšom postupe. Je to rýchla jednorazová záležitosť, ktorá vás nijako nezaťaží. Následne si môžete kampane obsluhovať naďalej sami alebo nám ich zveriť do starostlivosti.

V prípade, že sa stanete našim klientom na správu google kampaní, tak máte zľavu 20% z kliknutí.  V prípade, že si chcete kampane spravovať aj naďalej sami, tak poplatok za službu na získanie zľavy je 49 eur za mesiac. Preto je služba vhodná pre eshopy, ktoré investujú aspoň 250 eur do kliknutí nákupných kampaní Google.

MÔŽEM POŽIADAŤ O ZRUŠENIE TEJTO SLUŽBY?

Áno. Ak vám nebude vyhovovať zľava 20 percent, môžete službu vypovedať s 30 dňovou lehotou.
Využite príležitosť a ušetrite. Rozhodnutie je na vás. Získajte zľavu až 20 % na Google Shopping kliknutia. Kontaktujte nás.

Upozornenie: Pokutu spoločnosti Google udelila  Európska komisia, preto je zľava platná len na kampane v rámci Európskej únie.

Preverili naše
Know-how