LinkedIn automatizované oslovovanie

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Splňte štandardné výzvy neštandardnou formou prostredníctvom LinkedIn automatizovaného oslovovania.

Presvedčiť profesionálov býva náročné. My sme však prišli na to, ako sa k nim pomaly priblížiť, vytvoriť dojem, ukázať benefity a následne ich nalákať do našej siete. Pomáha nám pri tom LinkedIn, sociálna sieť špičkových a kreatívnych ľudí.

LinkedIn je sociálna sieť, bez ktorej si dnešný zamestnanci HR oddelenia nevedia predstaviť bežný pracovný deň. Žijeme v dobe, keď počet pracovných miest prevyšuje počet ľudí. Vďaka LinkedIn vieme nájsť šikovných ľudí. Ako však docieliť, aby jednotlivci, ktorí by mohli byť vašimi potencionálnymi zamestnancami alebo klientami našli vás? 

Vďaka smart inováciám v digitálnom svete sme schopní vytvoriť robota pracujúceho presne podľa vami stanovených požiadaviek. Definujeme mu odvetvie, v ktorom má hľadať relevantných fanúšikov vašej firemnej stránky na LinkedIn a následne im bude posielať personalizované správy obsahujúce najdôležitejšie informácie. 

Bez využitia inovatívnych technológií by ste mohli vytvoriť nové pracovné miesto, pravdepodobne s vysokou fluktuáciou. Mravčia práca, ktorá by nás resp. ,,head hunterov“ čakala v prípade nevyužitia robota by bola z dlhodobého hľadiska neefektívna. Rovnako náročné by bolo udržať neustálu motiváciu a každý deň podnecovať zamestnanca, ktorý by mal v náplni práce manuálne vyhľadávať a oslovovať potencionálnych zamestnancov. Človek si predsa rád prácu uľahčuje.  

Zastavte sa u nás na kus reči. Predebatujeme možnosti, ktoré vám vieme ponúknuť. Ak si myslíte, že to ,,nie je to pravé orechové“ pre vašu firmu, ušijeme riešenie na mieru aj pre vás. 

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť