Reklama v obecných rozhlasoch

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Retro je IN. Oslovte vašich budúcich zamestnancov alebo zákazníkov prostredníctvom reklamy v obecných rozhlasoch.

Život na dedine má svoje čaro. Ľudia fungujú inak a preto i spôsob ako nastaviť vhodnú marketingovú stratégiu môže byť postavený na osobnejšom posolstve. V obci sa predsa o všetkom vie. Moment prekvapenia je kľúčový.

Ak ste sa začudovali názvu našej ponúkanej služby, absolútne vám rozumieme. Do inovatívneho marketingu sa predsa nemôže radiť reklama v obecných rozhlasoch. To je prežitok a niečo, čo je dnes skôr raritou ako samozrejmosťou. 

Opak je však pravdou. I keď sa veci okolo nás neustále vyvíjajú a menia, základ ostáva pri každej zmene rovnaký. Pred pár rokmi by sme sa pozerali s vyjavenou tvárou na človeka v šuštiakovej súprave, ale dnes už aj vám doma tento retro kúsok visí. 

Veľa vecí, ktoré majú pozitívny význam pre ľudí sa vrátia. Či už je to v móde, v stavebníctve, vo výchove. Nás samozrejme zaujíma marketing. 

Na Slovensku sa nachádza 2927 obcí. Trend žiť v obci je každý rok modernejší a z miest sa pomaly, ale isto ľudia sťahujú do okolitých dedín. 

Ako sa však dostať k ľuďom žijúcich v obciach prostredníctvom inovatívnej marketingovej stratégie? Letáky do schránky nefungujú. Televízne reklamy sú pridrahé a ľudia sa menej a menej sústreďujú na program, ktorý aktuálne beží v televízii. Po príchode domov, do oázy pokoja, nezapínajú počítač a hneď utekajú na záhradu, aby si zveľadili okolie domu. 

Posledná existujúca možnosť, ako doručiť obyvateľom posolstvo reklamy je využiť obecný rozhlas. Nie je to však reklamný priestor pre každého.  

Lákať ľudí na produkty alebo služby prostredníctvom rozhlasu v obci nie je zrovna šťastné riešenie. 

Náborové kampane s ponukou práce sú za nás najlepšia reklama, akú viete do obecného rozhlasu dostať. Ak potrebujete osloviť veľké množstvo ľudí na prácu do výroby, tak je jednou z možností využiť marketingový potenciál rozhlasu v okolitých obciach. 

Reklamu v obecných rozhlasoch využívajú aj predajcovia ,,na kolesách“. Potraviny a nápoje, kozmetika alebo drogéria, textil a obuv, domáce potreby a iné. Stačí, ak využijete silu reklamy v obecnom rozhlase a v deň vášho príchodu vás v dedine budú čakať húfy ľudí, ktorí majú záujem nakúpiť u vás. 

My s týmto staronovým spôsobom reklamy už máme skúsenosti. Radi vám s vašou reklamou v obecnom rozhlase pomôžeme a uvidíte, že sami budete z výsledkov prekvapení. 

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť