Profesionálna správa profilu na instagrame

Kde sú Vaši zákazníci? Ak ste si položili túto otázku, je dôležité si položiť druhú. Ste tam i Vy? Teraz nemyslíme Váš osobný profil ale profil Vašej firmy 🙂

Dobre to by sme mali. A teraz ďalšia. Máte čas na správu a pridávanie príspevkov?

Väčšina asi ani veľmi nie. A vtedy sme tu pre Vás MY. Vieme čo, vieme ako, vieme kedy. Máme skúsenosti, vieme sa orientovať a hovoriť správnym jazykom, ktorý prispôsobíme potrebám a záujmu Vašich zákazníkov. Obsah postov ušijeme na mieru Vám. Vytváranie stories a pridávanie fotiek zaberá more času, ktoré by ste mohli stráviť aj inak a preto to nechajte na nás. My to robíme radi a profesionálne. Grafika ide samozrejme ruku v ruke so správou – dáme Vám to, čo potrebujete.

Dôležité je začať. A prečo nie práve s nami?

Hoci je Facebook skvelým marketingovým nástrojom, ak chcete byť úspešný, musíte sa prispôsobiť a napredovať a byť tam, kde sú Vaši zákazníci. Byť im neustále na „očiach“. Byť na Instagrame.

Instagram profil má dnes asi každý alebo skoro každý. A myslieť si, že je iba pre mladých je častý omyl. Hoci drvivá väčšia užívateľov je do 35 rokov, narastá počet užívateľov vo veku nad 35 rokov. Boli by ste prekvapení J No aby bol aj obsahovo profil zaujímavý, treba si na začiatku zvoliť tému. Instagram je vizuálna sieť, kde ľudia vyhľadávajú „krásno“, zaujímavé, pútavé a často dych berúce fotografie či videá, prípadne hľadajú inšpiráciu. Treba im ju dať.

Kontaktujte nás, stretneme sa, vypočujeme sa navzájom a môžeme začať.

Preverili naše
Know-how