fbpx

Profesionálna správa profilu na instagrame

Kde sú vaši zákazníci? Ak ste si položili túto otázku, je dôležité si položiť druhú. Ste tam i vy? Teraz nemyslíme váš osobný profil, ale profil vašej firmy 🙂

Dobre, to by sme mali. A teraz ďalšia. Máte čas na správu a pridávanie príspevkov?

Väčšina asi ani veľmi nie. A vtedy sme tu pre vás MY. Vieme čo, vieme ako, vieme kedy. Máme skúsenosti, vieme sa orientovať a hovoriť správnym jazykom, ktorý prispôsobíme potrebám a záujmu vašich zákazníkov. Obsah postov ušijeme na mieru. Vytváranie stories a pridávanie fotiek zaberá more času, ktoré by ste mohli stráviť aj inak, a preto to nechajte na nás. My to robíme radi a profesionálne. Grafika ide samozrejme ruka v ruke so správou – dáme vám to, čo potrebujete.

Dôležité je začať. A prečo nie práve s nami?

Hoci je Facebook skvelým marketingovým nástrojom, ak chcete byť úspešný, musíte sa prispôsobiť a napredovať a byť tam, kde sú vaši zákazníci. Byť im neustále na „očiach“. Byť na Instagrame.

Instagram profil má dnes asi každý. A myslieť si, že je iba pre mladých, je častý omyl. Hoci drvivá väčšia užívateľov je do 35 rokov, narastá počet užívateľov vo veku nad 35 rokov. Boli by ste prekvapení J No aby bol aj obsahovo profil zaujímavý, treba si na začiatku zvoliť tému. Instagram je vizuálna sieť, kde ľudia vyhľadávajú „krásno“, zaujímavé, pútavé a často dych berúce fotografie či videá, prípadne hľadajú inšpiráciu. Treba im ju dať.

Kontaktujte nás. Stretneme sa, navzájom sa vypočujeme a môžeme začať.

Preverili naše
Know-how