Služby pre vás bla bla bla

Sme iFocus digitálna agentúra, ktorá vás nakopne a posunie vpred tým správnym smerom.

Sme iFocus digitálna agentúra, ktorá vás nakopne a posunie vpred tým správnym smerom.

Zistiť viac

Zvýšenie návštevnosti webu

50%

Zvýšenie návštevnosti webu

50%

Digitálna reklama

Premyslená, analýzou podložená a preverená stratégia dokáže v digitálnom svete reklamy zázraky. Obehnite konkurenciu a prekvapte zákazníkov. My vieme ako na to.

Správa sociálnych sietí

Dajte o sebe vedieť. Nájdite svoju skupinu fanúšikov a venujte im pozornosť. Ukážte im riešenie, aby nasýtili svoje túžby. Kreativita nemá hranice. Porozprávajte nám o svojich snoch a my vám pomôžeme spraviť z nich skutočnosť. Sociálne siete sú dobrý sluha, ale veľmi drahý pán.

Tvorba webových stránok

Nie ste tak bohatý, aby ste si kupovali lacné veci? Vitajte u nás. Moderná a hlavne funkčná webová stránka s respozivitou slúži predovšetkým ako online výklad. Ukážte sa v tomto najlepšom svetle a uľahčite zákazníkov rozhodovanie. Tam, kde všetko funguje je predsa radosť byť.

SEO optimalizácia

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

Inovatívny marketing

Skúšať nové možnosti a neuspokojiť sa len s priemernými výsledkami . Aj vďaka tomu sme nadšencami inovácií. Marketing je neustále vyvíjajúci sa organizmus, s ktorým sa dá neustále pokračovať vpred. Každý deň je možnosť začať od znova a lepšie.

Reklama vo vyhľadávači Google vám môže priniesť vynikajúce výsledky už čoskoro.

Boj o umiestnenie na prvých priečkach nebol nikdy tak vyrovnaný. Úvodná strana na Google je váš prvý cieľ. Každý ho má na dosah. Teraz sa všetko začína. Kocky sú hodené. Ideme ďalej? Všetko je vo vašich rukách. Záleží len na vás, ako a kam investujete svoj čas a financie.

Reklama ktorá vás posunie vpred.