Správa Instagram profilu

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Vaši zákazníci tam na 99 % sú a vy? Už ste začali so správou Instagramového profilu?

Buďte vašim zákazníkom na očiach. Buďte na Instagrame a zabavte ich. Dajte im dôvod, aby sa tešili na vaše kreatívne príspevky, zaujímavé a nadčasové stories. Život je párty a na Instagrame to žije. Poďte tam aj vy.

Vy ešte nie ste zaregistrovaný na najväčšej a najpopulárnejšej vizuálnej sociálnej sieti? Už včera bolo neskoro . Vybudujte si vzťah s vašimi zákazníkmi na Instagrame. Fenomén doby vám pomôže s nadväzovaním vzťahov medzi vašim biznisom a zákazníkmi.

Na Slovensku je viac ako jeden milión aktívnych insta účtov. More je plné veľkých rýb, no na veľkosti v tomto svete vôbec nezáleží.

  • Čas sú peniaze – venujte sa práci, ktorú skutočne milujete a je vám blízka. My sa postaráme o obsah na Instagrame.
  • Prebádame okolie – najskôr sa pustíme do detailnej analýzy vašich konkurentov. Kto, kde, kedy a ako?
  • Kto je náš? – preskúmame správanie vašich fanúšikov. Zistíme, kde sú vaše slabé a silné stránky, aby sme vedeli vykročiť ďalej.
  • Od A po Z – nastavíme stratégiu pridávania príspevkov, príbehov a interakcie s fanúšikmi vášho účtu.
  • Pekne a dobre – vizuálne, okulahodiace príspevky predávajú a majú vynikajúci dosah. Potrebujeme niečo vylepšiť? Tím grafikov, už na tom pracuje. Príspevok bude mať ten správny drive. Stačí ,,len“ talentovaný grafik a dobre odvedená práca.
  • Bude nás viac – so správnou stratégiou prichádza prvé ovocie = nárast fanúšikovskej základne. Využijeme preto váš potenciál až do poslednej kvapky. Súťaže, spolupráce s influencermi, kvízy… ľuďom ponúkneme presne to, po čom ich srdce ani nevie, že túži.
  • Všetko pod kontrolou – každý mesiac vám zašleme vypracovaný report, ktorý bude hodnoverným dôkazom o našej dôsledne odvedenej práci.

Budovanie povedomia na Instagrame je ľahšie a hlavne menej finančne náročné, ako na Facebooku alebo inej sociálnej sieti. Instagram má veľký potenciál a veľa firiem ho zatiaľ nevie naplno využiť. Začnite ešte dnes, niet na čo čakať.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť