Správa LinkedIn profilu

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Poznáme miesto, ktoré má zatiaľ nevyužitý potenciál. Začnite s profi správou LinkedIn profilu a predbehnite konkurenciu.

Obrovská, no zatiaľ stále podceňovaná príležitosť ako nakopnúť podnikanie. Z LinkedIn sa postupne stáva nástroj, vďaka ktorému sa buduje firemná značka. Poďte aj vy do sveta profesionálov a úspešných ľudí. Začnete rásť s nimi.

LinkedIn je výsledok doby orientujúcej sa na biznis. My sme profesionálna firma a vy ste špičkový odborník presne na pozíciu, ktorú potrebujeme obsadiť. Alebo opačne. Som profesionál a vy by sme ma mali zamestnať.

Dnes sa však na LinkedIn nehľadajú len šikovní ľudia a vysnívané pracovné pozície. Po niekoľkých rokoch sledovania LinkedIn si začínajúci, ale i skúsení podnikatelia všimli, že vďaka svojmu profilu získali skvelé kontakty. Ten pozná toho a ten ma zasa odporučil tam a je to. Dostali ste sa do kolobehu, ktorý je pre vaše podnikanie dôležitý. Zrazu sú každé dvere trochu pootvorené. Svet je malý a v podstate každý pozná každého.

Ak podnikáte v B2B segmente nepremýšľajte o tom, či ste vhodným kandidátom na LinkedIn. STE! Najväčšia profesijná sieť zoskupuje viac ako 30 miliónov firiem a 675 miliónov užívateľov. Na Slovensku má založený profil viac ako 500 tisíc jednotlivcov. Viac ako 45 % užívateľov pracujúcich na vyšších pozíciách (manažér, riaditeľ) pravidelne sledujú príspevky na LinkedIn.

LinkedIn má obrovský obchodný potenciál, ktorý ďaleko prevyšuje možnosti Facebooku alebo inej populárnejšej sociálnej siete. LinkedIn je pozlátená cesta pre váš biznis. Úspech tkvie vo využitý potenciálu, ktorý sa tu naskytuje.

Správa LinkedIn profilu je o čosi náročnejšia a zdĺhavejšia v porovnaní s inými sociálnymi sieťami. Príspevky by mali byť kreatívne spracované a obsahovať zaujímavé informácie vzbudzujúce záujem. Od toho závisí aj typ príspevku a jeho obsah. Pripravte sa na to, že reklamný LinkedIn účet zje oveľa väčší kus z finančného koláča. Pozerajte sa na to, ako na skvelú príležitosť, ktorá na začiatok vyžaduje isté obete. S našou pomocou sa však čoskoro stane, že vaše podnikanie naberie správny smer.

Poďme si spoločne sadnúť a prebrať možnosti, ktoré máme k dispozícií. Zverte svoje sociálne siete do rúk digitálnym špecialistom. Sledujeme novinky a denne sa prispôsobujeme zmenám na sociálnych sieťach, na ktoré reagujeme okamžite. My sme v online svete sociálnych sietí doma. Doma je predsa dobre.
Vy budujte biznis tam, kde vás potrebuje a my vám budeme kryť chrbát tam, kde pomôžeme.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť