Správa profilu Google moja firma

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Prilákajte správou profilu Google moja firma zákazníkov.

Rýchlo, jednoducho a zadarmo naštartujete vaše podnikanie. Využite potenciál profilu Google moja firma. Vďaka pozitívnym referenciám a fotografiám od zákazníkov si vybudujete skvelú reputáciu. Staňte sa prvou voľbou. Spoznajte sa so svojimi zákazníkmi bližšie.

Google moja firma by mala byť jedným z prvých krokov vašej online stratégie. Bezplatná služba pomáha podnikaniu zlepšovať svoje pozície vo vyhľadávači Google a vďaka Google mapám k vám noví zákazníci trafia ľavou zadnou. Ideme do toho spoločne?

Hlavné dôvody, prečo je potrebné vytvoriť si Google moja firma profil:

  • zvýšite lokálne SEO – Google vás automaticky odporučí ľuďom, ktorí sa nachádzajú vo vašom okolí
  • zlepšíte SEO postavenie– vďaka množstvu informáciám, ktoré sa v profile Google moja firma vypĺňajú, pomáhate vašej webovej stránke so správnou SEO optimalizáciou
  • na Google si vytvoríte bezplatný vždy viditeľný profil a vaša adresa kamennej prevádzky (obchodu) sa automaticky presunie na Google mapy, kde sa bude každému zobrazovať
  • recenzie od zákazníkov – zbierajte pochvaly a prijmite kritiku
  • všetky dôležité informácie (adrese, kontakt, otváracie hodiny, odporúčania zákazníkov) sa dozviete okamžite
  • informujte o novinkách okamžite

Ak ste sa rozhodli, že by ste si radi vytvorili profil Google moja firma, ale potrebujete pomôcť, sme na správnej adrese. S našou pomocou sa naučíte pracovať s užitočným Google profilom veľmi premyslene a strategicky.

Vytvorením profilu Google moja firma vaša cesta nekončí. Aj o tento typ profilu si vyžaduje dôkladnú údržbu. Pravidelné informácie, zverejňovanie noviniek, dôležitá je interakcia so zákazníkmi a tak ďalej. Práce je nemálo. Vy však na podobné aktivity jednoducho nemáte časovú ani mozgovú kapacitu? Žiaden problém. Poďme spoločné nájsť prienik medzi vašou predstavou a našou ponukou. Kde je vôľa, tam je cesta.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť