Audit reklamných účtov na sociálnych sieťach

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Ušetrite profi auditom reklamných účtov na sociálnych sieťach.

Príliš veľa času a financií míňate na sociálne siete? Koľko sociálnych sietí, toľko vytvorených firemných profilov alebo investujete len do jedného a výsledky stále v nedohľadne? Chyby treba nájsť, pomenovať a napraviť. S nami to pôjde ľavou zadnou. A s vami?

Vždy môžeme byť lepší, ako sme boli včera. Žiaľbohu, chvalabohu, neexistuje jeden všeobecne funkčný kľúč na úspech. 

Sociálne siete sa menia každý deň. Je potrebné, aby ste s nimi udržali veľmi dynamické tempo pri manažovaní a plánovaní stratégie a hlavne vždy musíte byť o krok pred vašou najbližšou konkurenciou. 

Audit reklamných účtov na sociálnych sieťach vám dokáže ušetriť veľmi veľa času a financií. 

Na základe detailne vypracovanej analýzy získate dôležité dáta, vďaka ktorým sa môžete rozhodnúť, kde sa vám vyplatí pokračovať a kde to naopak pre vás nemá žiaden význam. Dozviete sa, či je správa vašich sociálnych sietí z pohľadu konkurencie dostačujúca. 

Ako prebieha audit reklamných účtov v našej digitálnej agentúre: 

  •  prvý krokom je spoznať vaše marketingové ciele 
  •  potrebujeme prístupy ku každému vášmu reklamnému účtu na sociálnych sieťach 
  •  nasleduje analýza jednotlivých účtov
  •  vytvoríme report z našich zistení 

Na základe dát, ktoré získame pri efektívnom zanalyzovaní vašich aktívnych sociálnych sietí, vám navrhneme niekoľko riešení. Možností, prečo vaše siete nefungujú podľa vašich predstáv môže byť niekoľko. 

Spracovanie profilov na sociálnych sieťach považujú mnohí za jednoduché. Opak je však pravdou. Vytvorenie profilu a pravidelné plnenie obsahom je len stotina z množstvo práce, ktorú by ste mali zvládnuť, ak chcete vybudovať povedomie o vašej firme prostredníctvom sociálnych sietí. 

Efektívna práca na sociálnych sieťach nie je pre každého. Ešte stále sa stretávame s tým, že majitelia firiem začnú tvoriť obsah sami, potom túto ,,nadprácu“ posunú na asistentku alebo niektorého člena rodiny a zrazu NIČ. Na sociálne siete neostal čas, i keď na začiatku, keď ste sa tomu skutočne venovali, čísla rástli. 

Nerobte dookola rovnaké chyby. Veď aj auto alebo práčku dávate opravovať odborníkom. Kontaktujte nás, my vám pomôžeme nájsť zlatú strednú cestu k spokojnosti.  

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť