Working with iFocus has been a great benefit for our recruitment campaign. Thanks to innovative solutions, combined with the experience and knowledge of their specialists, we were able to achieve the desired results. Big thank to the iFocus team for their professional and pro-client approach.

Barbara Sutherland Head of Global Talent Acquisition
Jaguar Land Rover

Sme moderná logistická spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni. So spoločnosťou iFocus už spolupracujeme dlhšie obdobie. Na základe dobrých skúseností sme sa na nich obrátili aj pri tomto projekte. Potrebovali sme rozšíriť fanúšikovskú základňu na sociálnej sieti LinkedIn, aby sme sa dostali viac do povedomia slovenských používateľov. Náš stanovený cieľ sa špecialistom z iFocus agentúry podarilo dosiahnuť ešte v kratšom čase, ako sme očakávali. Vďaka ich úsiliu môžeme rozbehnúť naše lokálne aktivity už aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ďakujeme.

Lenka BalcováMarketing coordinator

S agentúrou iFocus pracujeme už 4tý rok.
Hneď po začatí spolupráce nám urobili poriadok v kampaniach, ktoré sme si predtým spravovali my a postupne sme videli zvyšovanie obratu. Ľudia z iFocus nam pomohli nielen zvýšiť konverzie a zlepšiť návratnosť investícií, ale stali sa aj neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu a to je výhra pre obe strany ak neberiete agentúru ako nutnosť ale ako súčasť vašej firmy.

Ich odbornosť v oblasti PPC kampaní je úžasná a ich proaktívny prístup pri hľadaní nových príležitostí a optimalizácii kampaní nám prináša skutočne výrazné výsledky. Čo najviac oceňujem je, že komunikácia s nimi je vždy priateľská, transparentná, úprimná a nespočetné množstvo krát nám hasili problémy aj v nedeľu alebo reálne si spomínam keď z dovolenky aj o polnoci riešili dôležitý update, ktorý trebalo ASAP riešiť.

Ak hľadáte agentúru, ktorá sa naozaj zaujíma o váš úspech a bude v úzkom kontakte s vami počas celého procesu, rozhodne iFocus odporúčam. Pracovať s nimi je nielen efektívne, ale aj príjemné.

Michal KlemanCEO

Často vravím, že spolupráca so spoločnosťou i-Focus mi „spadla z neba“ v čase , keď sme hľadali partnera pre naštartovanie a odborné vedenie nášho  on-line pôsobenia.  Sú to profesionáli a špecialisti, ktorí sú naviac veľmi príjemnými a ochotnými partnermi. Veľmi proaktívne pristupujú k našim požiadavkám, hľadajú najlepšie riešenia a sú vždy ešte o 2 kroky vpred pred našimi požiadavkami.  V akejkoľvek oblasti sme sa na nich obrátili, poskytli nám podporu – od prezentácií na sociálnych sieťach , aktívneho vedenia a vyhodnocovania  kampaní, návrhov na zlepšenia, grafickej prípravy banerov,  až po nové výzvy ako bola pre nás príprava a technické zabezpečenie on-line konferencie, či e-shopu.  Pre mňa je najdôležitejšie, že sa môžem na nich vždy maximálne spoľahnúť a viem, že im „ide“  o našu spoločnosť.

Mgr. Tatiana MichalcováMarketing manager

We have been cooperating with iFocus for a longer period of time. They helped us enter the Slovak market and set up all digital advertising for us. We are very satisfied with the results and from our point of view, choosing iFocus was the best choice.

Mira JørgensenManaging director

Naše webové stránky pre Slovenské združenie pre značkové výrobky (SZZV) sme potrebovali vynoviť. Agentúre iFocus sme na základe doporučenia zadali požiadavku na moderný webdesign, ktorý súčastne bude spĺňať najnovšie trendy dostupné na trhu. Priebeh spolupráce a výsledok by som zhrnul nasledovne: ochotná, profesionálna a rýchla spolupráca a podpora pri tvorbe webu na mieru. Ak budeme potrebovať riešiť ďalšie veci, čo sa týka online, iFocus bude určite naša voľba číslo jedna.

Ľubomír TUCHSCHERVýkonný riaditeľ

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť