Sme moderná logistická spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni. So spoločnosťou iFocus už spolupracujeme dlhšie obdobie. Na základe dobrých skúseností sme sa na nich obrátili aj pri tomto projekte. Potrebovali sme rozšíriť fanúšikovskú základňu na sociálnej sieti LinkedIn, aby sme sa dostali viac do povedomia slovenských používateľov. Náš stanovený cieľ sa špecialistom z iFocus agentúry podarilo dosiahnuť ešte v kratšom čase, ako sme očakávali. Vďaka ich úsiliu môžeme rozbehnúť naše lokálne aktivity už aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ďakujeme.

Lenka BalcováMarketing coordinator

S firmou iFocus spolupracujeme dlhodobo už niekoľko rokov. Veľmi si cením ich prístup k práci a taktiež pro-klientsky prístup. Veľa krát sme sa na nich mohli obrátiť s požiadavkou či radou aj mimo dohodnutých vecí a urobili všetko, čo bolo v ich silách. Marketing nám posunuli na profesionálnu úroveň, čo bolo aj našou požiadavkou, keď sme spoluprácu začínali. Niekedy mám pocit, že pracujú 24/7, vzhľadom na to, že mi niekedy odpovedajú na maily poslané cez víkendy vo večerných hodinách. Ak by sme sa mali znovu rozhodnúť pre agentúru, rozhodli by sme sa rovnako.

Michal KlemanCEO

Často vravím, že spolupráca so spoločnosťou i-Focus mi „spadla z neba“ v čase , keď sme hľadali partnera pre naštartovanie a odborné vedenie nášho  on-line pôsobenia.  Sú to profesionáli a špecialisti, ktorí sú naviac veľmi príjemnými a ochotnými partnermi. Veľmi proaktívne pristupujú k našim požiadavkám, hľadajú najlepšie riešenia a sú vždy ešte o 2 kroky vpred pred našimi požiadavkami.  V akejkoľvek oblasti sme sa na nich obrátili, poskytli nám podporu – od prezentácií na sociálnych sieťach , aktívneho vedenia a vyhodnocovania  kampaní, návrhov na zlepšenia, grafickej prípravy banerov,  až po nové výzvy ako bola pre nás príprava a technické zabezpečenie on-line konferencie, či e-shopu.  Pre mňa je najdôležitejšie, že sa môžem na nich vždy maximálne spoľahnúť a viem, že im „ide“  o našu spoločnosť.

Mgr. Tatiana MichalcováMarketing manager

We have been cooperating with iFocus for a longer period of time. They helped us enter the Slovak market and set up all digital advertising for us. We are very satisfied with the results and from our point of view, choosing iFocus was the best choice.

Mira JørgensenManaging director

Naše webové stránky pre Slovenské združenie pre značkové výrobky (SZZV) sme potrebovali vynoviť. Agentúre iFocus sme na základe doporučenia zadali požiadavku na moderný webdesign, ktorý súčastne bude spĺňať najnovšie trendy dostupné na trhu. Priebeh spolupráce a výsledok by som zhrnul nasledovne: ochotná, profesionálna a rýchla spolupráca a podpora pri tvorbe webu na mieru. Ak budeme potrebovať riešiť ďalšie veci, čo sa týka online, iFocus bude určite naša voľba číslo jedna.

Ľubomír TUCHSCHERVýkonný riaditeľ

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť