Nevedia nás nájsť

Spustili ste nový online produkt, službu alebo startup? Váš web však nikto nepozná a návštevníci stále nechodia.

Čo robiť, keď váš web nevedia nájsť?

Máte pocit, že vás vyhľadávač nemá rád? Skúšali ste vyhľadať svoje produkty alebo službu, ale vyhľadávač vám neponúkol váš web? Niekde je problém, ale neviete ho identifikovať. Obráťte sa na nás telefonicky alebo emailom pre nezáväznú konzultáciu.

Dohľadateľnosť

Web sa nezobrazuje vo vyhľadávači. Dokonca ani tie najdôležitejšie stránky vašeho biznisu nevidíte vo výsledkoch. Neviete však, v čom je problém. Obráťte sa na nás a poraďte sa s nami.

Viditeľnosť

Obsah vašeho webu sa zdal byť dostatočný. Viditeľnosti webu však predchádzajú technické nastavenia webu, ktoré unikli vašej pozornosti. Pomôžeme vám identifikovať, ktoré to sú.

Komunikácia

Dôsledne sa pozrieme na váš web a poskytneme ucelené technické odporučenia v podobe SEO auditu. Jednotlivé kapitoly a dôležitosť ich zapracovania vám vysvetlíme.

Čo ďalšie získate?

Získate certifikovanú agentúru, ktorá už realizovala nespočetné množstvo konzultácií a úspešných SEO auditov pre rôzne weby / eshopy. Podarilo sa nám nájsť riešenia pre zapeklité problémy viditeľnosti, zachrániť weby po migrácii, alebo identifikovať vírusové penetrácie v SEO výsledkoch. Hľadáme riešenia a okrem štandardnej SEO podpory prinášame odporučenia, upozorňujeme na dôležité aktualizácie vyhľadávača.

Aké služby dokážu pomôcť k nájdeniu vašeho webu?

Bezplatná konzultácia