Nemáme čas

Vaši zamestnanci sú plne vyťažení. Potrebujete niektoré služby delegovať na špecialistov, ktorí vedia ako na to. Vieme vám s tým pomôcť.

Čo robiť, keď ste zaneprázdnení?

Vaše marketingové oddelenie je plne vyťažené. Zaškolenie a dovzdelanie tímu je časovo náročné. Nemáte nastavené procesy. Potrebujete preniesť kompetencie na odborníkov v konkrétnej oblasti a spoľahnúť sa na nich. Obráťte sa na nás telefonicky alebo emailom pre nezáväznú konzultáciu.

Časť služieb alebo balík

Radi by ste delegovali časť činností na špecializovanú agentúru? Alebo dokonca by ste boli radi, keby sa postaráme o celú časť procesu – predajný kanál? Neviete ako takýto presun naplánovať? Obráťte sa na nás a poraďte sa s nami.

Odborníci

Chcete mať istotu, že sa o delegovanú činnosť postarajú špecializovaní odborníci. Sledujeme nové trendy, svoju špecializáciu prehlbujeme.

Komunikácia a reporting

Prebratie kompetencií je bezproblémové. Pozrieme sa na dáta, vypočujeme si váš komentár k historickým aktivitám. Navrhneme riešenie a udáme správny smer.

Čo ďalšie získate?

Získate certifikovanú agentúru, ktorá sa efektívne stará o nespočetné množstvo kampaní. Spravujeme rôzne predajné online platformy a dohliadame na klientské účty z rôznych odvetví.

Aké služby vás dokážu odbremeniť?

Bezplatná konzultácia