Trh je pre nás malý

Potrebujete expandovať na ďalšie trhy. Chcete zabezpečiť bezpečný rast a konzistentný obrat. Vieme vám s tým pomôcť.

Čo robiť, keď je trh pre vás malý?

Vaše podnikanie si žiada expanziu na ďalšie trhy. Hľadáte stabilného a skúseného partnera pre rast. Potrebujete skonzultovať, ktorým smerom sa vybrať a aké kroky podniknúť ako prvé. Obráťte sa na nás telefonicky alebo emailom pre nezáväznú konzultáciu.

Rast

Expanzia si vyžaduje prípravné kroky a kontrolu procesov, znalosť legislatívy, aby bol príchod na nový trh bezproblémový. Neviete však, kde prv začať? Obráťte sa na nás a poraďte sa s nami.

Dôslednosť

Jednotlivé kroky je vhodné naplánovať postupne a pustiť sa do práce. Pomôžeme vám identifikovať prioritu a následnosť úkonov pred a po expanzii.

Komunikácia

Budeme vašim partnerom v expanzii. Dôsledná komunikácia a nastavenie celého procesu. Upozorníme na prehliadnuté a vysvetlíme dôležitosť a prioritu.

Čo ďalšie získate?

Získate certifikovanú agentúru, ktorá už realizovala nespočetné množstvo expanzií a konzultácií k téme presahu obchodných aktivít na ďalšie trh. Podarilo sa nám nájsť riešenia, identifikovať potenciálne trhy z už existujúcich dát. Hľadáme riešenia a okrem štandardnej podpory pri expanzii prinášame odporučenia, upozorňujeme na nové zmeny a aktualizácie.

Aké služby dokážu pomôcť k expanzii na ďalší trh?

Bezplatná konzultácia