Webové stránky

Dizajn a funkčnosť pod jednou strechou. Prezentačný firemný web, bohatá ponuka na eshope, alebo obsahový portál v regióne.

Ako pomôže webová stránka?

Nie ste tak bohatý, aby ste si kupovali lacné veci? Vitajte u nás. Moderná a hlavne funkčná webová stránka s responzivitou slúži predovšetkým ako online výklad. Ukážte sa v tomto najlepšom svetle a uľahčite zákazníkom rozhodovanie. Tam, kde všetko funguje je predsa radosť byť.

Efektívne nastavenie responzivity

Webová stránka (v angličtine website) predstavuje online hypertextový dokument, ktorý je poskytovaný webovým sídlom – serverom a zobrazuje sa používateľovi vo webovom prehliadači. Takýto dokument je napísaný prevažne v jazyku HTML, ale nie výhradne. Vďaka umiestneniu online je verejne dostupný a prehliadateľný cez prehliadač vďaka HTTP alebo HTTPS chráneného protokolu.

Čo zahŕňa výroba webovej stránky?

Do vývoja webových stránok sa zahrňuje práca webového grafika, copywritera a programátora. V závislosti od rozsahu a času, ktorý klient chce alebo môže venovať vývoju webu, môžu sa do procesu zapojiť aj ďalší odborníci na UX, SEO, linkbuilding, alebo online marketing. V našej agentúre je takýto prístup štandardom.

Včasnou úvodnou analýzou identifikujeme biznisové, prevázdkové a technické potreby klienta. Od výberu domény, servera, distribúcie CDN a vhodnej technológie vám nič nebráni expandovať na ďalšie okolité trhy.

Prehľadne a strategicky zvolená štruktúra webu, zachráni neskoršiu zbytočnú nadprácu pri SEO aktivitách. Váš pripravovaný web je nielen vizuálne zladený s identitou značky, ale copywritersky dotiahnutý.

Tvorba webovej stránky

Vykročte pravou nohou do online sveta plného nekonečných možností. S čerstvou webovou stránkou je svet o niečo digitálnejší.

Prezentačný web

Prezentačný web, ktorý nepotrebujete často aktualizovať s funkčným formulárom. Výhodou je extrémna rýchlosť na desktope a mobile. Jednoducho 100% bodové hodnotenie v PageSpeed Insights.

Perfektný eshop

Online predaje zaznamenávajú každoročný nárast. Už nie je čas váhať nad eshopom. Žijeme v zlatej dobe nákupov na internete.

Redizajn starého webu

Povedzte ”áno” novým technológiám. Zabezpečíme vašej webovej stránke prvotriedny wellness, z ktorého vyjde ako vymenená.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia

    Predpokladaný rozpočet na web