Redizajn starého webu

Vymeňte starý za novší, rýchlejší a modernejší. Redizajn starého webu je výzva. Poďme ju zdolať.

Ako pomôže redizajn starého webu?

Vaša existujúca webová stránka potrebuje trochu prevetrať? Investujte financie s rozumom. Opraviť a vylepšiť je ekonomickejšie riešenie s efektívnym výsledkom.

Čo je redizajn webu?

Redizajn webovej stránky zahŕňa dôležité zmeny v jej vzhľade – responzivite, štruktúre, obsahu a hlavne vybranom technickom riešení. Redizajn webu má za následok aj na výber vhodného hostingu a použitej technológie, ktorá určí životnosť vašeho riešenia na niekoľko rokov.

Čo zahŕňa redizajn webu?

Každý občas potrebuje zmenu. Ani webové stránky nie sú zázračnou doživotne fungujúcou výnimkou. Každá webová stránka vyžaduje dôkladnú starostlivosť. Dopĺňanie obsahu je samozrejmosť, ale netreba zabúdať na jej ,,vnútro“, ktorému dokáže s pochopením naslúchať nejeden šikovný programátor. Vždy však platí pravidlo, že webovej stránke prospeje viac malých účinných zmien ako jedna zásadná.

Krátky test vám napovie, či je treba redizajnovať vašu webovú stránku:

 

  • Načítava sa dlhšie ako 8 sekúnd cez mobil? -Nespĺňa UI / UX parametre a vaši zákazníci sú na vašom webe zmätení?
  • Nedá sa nastaviť responzívny dizajn? -Administrácia webovej stránky je komplikovaná a zdĺhavá?
  • Akákoľvek zmena štruktúry webovej stránky je náročná?
  • Ak ste odpovedali aspoň 1 krát ÁNO, vaša webová stránka vyžaduje akútny redizajn.

Zmena je život. Akákoľvek zmena, ktorá dokáže pomôcť vašej webovej stránke k lepším výkonom, je pozitívna. Redizajn webovej stránky vám pomôže udržať si existujúcich zákazníkov a prilákať nových. Na základe dát, ktoré z vašej webovej stránky získame, dokážeme zistiť, kde má vaša webová stránka slabé i silné stránky. Kontaktujte nás. S radosťou podrobíme vašu webovú stránku kompletnému auditu. Navrhneme a zapracujeme zmeny, aby mohla vystúpiť na svetlo v novom modernom šate.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia