Foto a video produkcia

Profesionálne fotografie a video produkcia pre váš biznis a vaše potreby.

Ako pomôže foto a video produkcia?

Prvotriedna kreatíva vo foto alebo video produkcii vám prinesie výkonnejšie kampane, lepšie konverzie a viditeľnejší brand. Vizálny obsah vám zvýši výkon v použitej komunikácii. Precízna kreatíva prinesie autenticitu vašemu produktu či službe, ktorú ocení privedený zákazník. Jednoznačne zvýšite motiváciu k nákupu.

Čo je foto produkcia?

Fotoprodukcia je kreatívne spracovanie ponúkanej služby, produktu alebo brandu. Je jednou z úvodnej činnosti reklamného procesu, ktorého ďalším nedielnym postupom je postprodukcia. Úprava nafoteného materiálu zabezpečí kvalitu výstupu a optimalizáciu pre ďalšie spracovanie na webovej stránke, aplikácii alebo do tlače.

Čo je video produkcia?

Video sa stalo komunikačným nástrojom 21. Storočia. Video produkcia sa stala neoddeliteľnou súčasťou prezentácie produktov spoločnosti, jej služieb a celkovo firemnej identity. Video a jeho dynamická forma prezentácie umožňuje divákovi v krátkom čase ponúknuť množstvo informácií ľahko zapamätateľným a zaujímavým spôsobom.

Dokážete tak účelne prezentovať fungovanie vašej firmy, zhrnúť históriu spoločnosti, odlíšiť prezentáciu nových a starých produktov, školiť alebo ukázať návštevníkovi ako sa produkt používa, skladuje, servisuje, alebo ako sa produkt dá využiť v praxi.

Video materiálom dokážete tvoriť novú formu obsahu omnoho dôslednejším a zrozumiteľnejším spôsobom. Osloviť zákazníka a docieliť tak jeho dlhšie zotrvanie na webe a posunúť ho ďalej v rozhodovacom procese.

Prezentácia firmy

Odprezentujte svoju spoločnosť a vdýchnite život do prezentovaných procesov. Demonštrujte svoju históriu fungovania. Ukážte v inom šate svoju účasť na veľtrhoch.

Školenie

Vytvorte video obsah pre svoju službu, alebo digitálny produkt. Naučte zákazníkov s ním pracovať v jednoduchých tutoriáloch.

Prezentujte lokalitu

Oslovte potenciálneho zákazníka hotela, reštaurácie, kaviarne, baru, alebo predajne. Zobrazte mu krásu svojho priestoru alebo lokality. Určite sa rozhodne.

Materiál na sociálne siete

Video vyhotovené “len tak z ruky” má síce svoje čaro, ale predveďte sa v komunikácii a oživte ju profesionálnym a ozvučeným video snímkom.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia