Náš web nikto nepozná

Spustili ste nový online produkt, službu alebo startup? Váš web však nikto nepozná a návštevníci stále nechodia.

Čo robiť, keď web nikto nepozná?

Prišli ste s novým nápadom a ten ste zhmotnili do online produktu alebo služby. Váš web je online už nejaký čas, ale zákazníci stále nechodia. Ako dať o sebe vedieť na trhu, pre ktorý ste sa rozhodli? Obráťte sa na nás telefonicky alebo emailom pre nezáväznú konzultáciu.

Viditeľnosť

Vaše podnikanie sa spolieha na webovú stránku. Zo všetkých aktuálnych aktivít však nevidíte výrazný prínos. Neviete však v čom je problém. Poraďte sa s nami.

Kde sú zákazníci

Pomôžeme vám identifikovať, kde sa nachádzajú potenciálni zákazníci. Vyberieme vhodné marketingové kanály na zvýšenie záujmu a konverzií.

To čo funguje

Navrhneme vám to čo určite zlepší vašu viditeľnosti. Výsledky uvidíte v krátkom časovom rozmedzí, ale aj v dlhodobom horizonte.

Čo ďalšie získate?

Získate certifikovanú agentúru, ktorá už realizovala konzultácie pre slovenské startupy a pomohla začínajúcim webom / eshopom v raste. Naše skúsenosti vyskúšali firmy nie len na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí. Hľadáme riešenia a okrem podpory predaja prinášame odporučenia, upozorňujeme na zmeny na trhu.

Aké služby dokážu pomôcť zviditeľniť váš web?

Bezplatná konzultácia