Grafické práce

Vizuálne príťažlivý, ľahko čitateľný, logicky usporiadaný a zodpovedajúci potrebám cieľovej skupiny.

Ako pomôže kvalitná grafika?

Dôsledné vytváranie grafických prvkov a vizuálnych materiálov, pre ďalšiu komunikáciu spoločnosti naprieč všetkými komunikačnými kanálmi ako sú marketing, reklama, webdizajn, aplikácie, veľtrhy, výročné správy. Grafický dizajn má strategický význam, pretože umožňuje vašej spoločnosti a organizácii prezentovať svoje produkty a služby vo vizuálne atraktívnej a prehľadnej podobe. Kvalitný grafický dizajn dokáže pritiahnuť pozornosť a zvýšiť záujem zákazníkov o daný produkt alebo službu.

Čo sú grafické práce?

Cieľom grafických prác je dôsledne a výstižne komunikovať identitu spoločnosti alebo služby za pomoci grafických prvkov a vizuálnych materiálov. Tie sa v ďalšej komunikácii uplatňujú v rozličných oblastiach, ako sú online, offline marketing, reklama, webdizajn, mobilná aplikácia alebo print.

Čo zahŕňajú grafické práce?

Grafický dizajn je nositeľom vašej identity v online a offline priestore. Potenciálny klienti dokážu tak rozpoznať vašu značku, spoločnosť a identifikovať jej pozíciu na trhu práve vďaka unikátnym grafickým prvkom a farebnosti – celkovej vizuálnej komunikácii.

Grafické práce na dizajne zohľadňujú profesionálny cit pre aktuálne trendy. Práca s výraznými farbami, gradientami, použitie zaujímavej a neobvyklej typografie, využívanie zaujímavých tvarov a foriem, ale aj narušenie monotónnosti pri animovanom a interaktívnom dizajne.

Pri tvorbe grafických návrhov využívame množstvo oficiálnych softvérov, medzi ktoré patrí napríklad Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe Indesign. Pre spracovanie videa používame Adobe After Effect a Adobe Premier.

Vizuálna identita značky

Zahrňuje zadefinovanie celkovej identity spoločnosti / značky pri vytváraní loga, farebnej palety pre použitie, typografie a ďalších grafických prvkov, ktoré stanovujú unikátny vizuálny štýl značky pre jej ďalšiu komunikáciu.

Tvorba grafických šablón

Tvorba predlôh / šablón pre prezentácie, sociálne médiá, e-maily a ďalšie, pomáha definovať konzistentnú distribúciu obsahu. Takto zabezpečíte rozpoznateľnosť naprieč komunikačnými kanálmi.

Dizajn webu a aplikácie

Projektové uchopenie užívateľsky príjemného a funkčného vizuálneho rozhrania webových stránok a aplikácií. Webstránka je viac ako len online prezentácia. Je to pre vás biznisový nástroj.

Tvorba reklamných materiálov

Zahŕňa tvorbu letákov, brožúr, plagátov, výročných správ, billboardov a ďalších tlačených materiálov určených pre offline kampane. Nechajte sa vidieť mimo online priestoru.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia