fbpx

O nás

Toto sme my

Sme nadšenci pre online. Je to vášeň, inštinkt, ktorý nás ťahá k výzvam. Potrebujete dlhodobú stratégiu alebo len bleskovú kampaň, ktorá zaujme a nedá spať? Spravíme pre vás perfektnú kampaň na BlackFriday či letný výpredaj, do detailu premyslenú kampaň na nábor nových zamestnancov či brandové reklamy na zvýšenie povedomia o značke. Poznáme možnosti, ktoré váš biznis posunú vpred.

Agentúra. Miesto, kde naša kreativita búcha ako polnočné ohňostroje a chrlí nápady ako sopka Stromboli lávu. V kombinácii s presnosťou dát, ktoré používame, dokážeme kampane cieliť tak, aby vaše financie do reklamy boli efektívne a prinášali vám zisk.

Marketing nie je plochý, nezaujímavý svet. Má svoje zákonitosti. Je to svet merateľných dát so spleťou emócií. V našej agentúre prísne sledujeme kvalitu našich výstupov a výsledky kriticky hodnotíme.

Naše certifikáty

Naše certifikáty od Google, Mergado, Waze a ďalších spoločností sú garanciou, že sa neustále odborne vzdelávame a hľadáme možnosti pre rozvíjanie vášho biznisu. Každá nová platforma, ktorá láka zákazníkov, je zaujímavá aj pre biznis. Kde sú ľudia, tam budete aj vy. My vás tam dostaneme cez online reklamu.

  • Nápady, ktoré sa dajú uskutočniť
  • Fungujúce riešenia, ktoré zlepšujú
  • Optimalizácia krokov v online pre dosiahnutie cieľov
  • Kreatíva a dáta pre kvalitné výkony
  • Neutíchajúca vášeň pre kávu
  • Šikovní nadšení ľudia

Myšlienka založiť reklamnú agentúru iFocus vznikla v počiatkoch digitálneho marketingu na Slovensku. V piešťanskom regióne v tom čase nebola žiadna digitálna agentúra. Bratislava v tomto smere zažívala boom. Regionálnym firmám a predajcom nemal kto pripravovať reklamu pre online. Veľké agentúry boli pre nich finančne nedostupné, malých bolo veľmi málo. iFocus začal pôsobiť  úspešne v tomto priestore. Všetko sme spísali do našich prípadových štúdií. Odvtedy sa prostredie v online prostredí veľmi zmenilo, preto každý deň sledujeme novinky, komunikujeme s Google či ďalšími platformami, aby sme včas vedeli zareagovať na zmeny.

Agentúru iFocus založil Michal Čuridlo. Nápad prišiel počas jeho pôsobenia na poste marketingového manažéra Českých aerolínií v Londýne. Za štyri roky získal veľmi veľa informácií z oblasti internetového marketingu. Zdrojov však nebolo veľa, preto musel hľadať nové riešenia a inovácie. Neskôr sa pridal k projektu pelikan.sk. Projekt sa stal najúspešnejším na Slovensku aj vďaka Michalovi, ktorý tu pôsobil ako obchodný a marketingový riaditeľ.

 

Náš tím

Ing. Michal Čuridlo

Online marketingový expert

Miloš Dvořák

Online marketingový konzultant

Richard Medňanský

Online marketingový špecialista

Mgr. Rastislav Piovarči

Copywriter a online marketingový konzultant

Mgr. Karol Bartovic

Online marketingový špecialista

Mario Szepesi

Online marketingový špecialista

Sme certifikovaný
Google Partner

Sme súčasťou celosvetovej platformy pre online marketingové agentúry. Google pre nás organizuje školenia a informuje nás o novinkách, ktoré ovplyvňujú aj vaše podnikanie a vašich potenciálnych klientov.

Dôležitou súčasťou je aj prísne hodnotenie kvality našej práce a to všetko preto, aby sme mohli zlepšovať vaše kampane v online prostredí. Google nás považuje za špecialistov v obore. Priama spolupráca s Google nám umožňuje byť o krok vpred. Sme spoľahlivými partnermi pre vaše online marketingové aktivity. Ovládame pokročilé koncepty pre tvorbu, správu, meranie a optimalizáciu reklamných produktov Google AdWords. Vy poznáte svoje podnikanie, my poznáme digitálny priestor. Nechajte správu svojho digitálneho marketingu certifikovaným odborníkom a pokojne sa zamerajte na svoje podnikanie.

Ak ste firma z trnavského, trenčianskeho alebo nitrianskeho regiónu, máte výhodu navyše. V tomto regióne sme jediná Google Partner Agentúra.

Preverili naše
Know-how