O nás

Sme nadšenci do online. Je to vášeň, inštinkt, ktorý nás ťahá k výzvam.

Potrebujete dlhodobú stratégiu alebo len bleskovú kampaň, ktorá zaujme a nedá spať?

Spravíme pre vás perfektnú kampaň na BlackFriday či letný výpredaj, do detailu premyslenú kampaň na nábor nových zamestnancov či brandové reklamy na zvýšenie povedomia o značke. Poznáme možnosti, ktoré váš biznis posunú vpred.

asdasd asd das

Miesto, kde naša kreativita búcha ako polnočné ohňostroje a chrlí nápady ako sopka Stromboli lávu. V kombinácii s presnosťou dát, ktoré používame, dokážeme kampane cieliť tak, aby vaše financie do reklamy boli efektívne a prinášali vám zisk.
Marketing nie je plochý, nezaujímavý svet. Má svoje zákonitosti. Je to svet merateľných dát so spleťou emócií.

V našej agentúre prísne sledujeme kvalitu našich výstupov a výsledky kriticky hodnotíme.

Myšlienka založiť reklamnú agentúru iFocus vznikla v počiatkoch digitálneho marketingu na Slovensku. V piešťanskom regióne v tom čase nebola žiadna digitálna agentúra. Bratislava v tomto smere zažívala boom. Regionálnym firmám a predajcom nemal kto pripravovať reklamu pre online. Veľké agentúry boli pre nich finančne nedostupné, malých bolo veľmi málo. iFocus začal pôsobiť úspešne v tomto prie- store. Všetko sme spísali do našich prípadových štúdií. Odvtedy sa prostredie v online prostredí veľmi zmenilo, preto každý deň sledujeme novinky, komunikujeme s Google či ďalšími platformami, aby sme včas vedeli zareagovať na zmeny.

Agentúru iFocus založil Michal Čuridlo.

Nápad prišiel počas jeho pôsobenia na poste marketingového manažéra Českých aerolínií v Londýne. Za štyri roky získal veľmi veľa informácií z oblasti internetového marketingu. Zdrojov však nebolo veľa, preto musel hľadať nové riešenia a inovácie. Neskôr sa pridal k projektu pelikan.sk. Projekt sa stal najúspešnejším na Slovensku aj vďaka Michalovi, ktorý tu pôsobil ako obchodný a marketingový riaditeľ.

Naše momenty

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia