O nás

Sme nadšenci pre online. Je to vášeň, inštinkt, ktorý nás ťahá k výzvam.

Potrebujete dlhodobú stratégiu alebo len bleskovú kampaň, ktorá zaujme a nedá spať? Spravíme pre vás perfektnú kampaň na BlackFriday či letný výpredaj, do detailu premyslenú kampaň na nábor nových zamestnancov či brandové reklamy na zvýšenie povedomia o značke. Poznáme možnosti, ktoré váš biznis posunú vpred.

Miesto, kde naša kreativita búcha ako polnočné ohňostroje a chrlí nápady ako sopka Stromboli lávu. V kombinácii s presnosťou dát, ktoré používame, dokážeme kampane cieliť tak, aby vaše financie do reklamy boli efektívne a prinášali vám zisk.

Marketing nie je plochý, nezaujímavý svet. Má svoje zákonitosti. Je to svet merateľných dát so spleťou emócií. V našej agentúre prísne sledujeme kvalitu našich výstupov a výsledky kriticky hodnotíme.

Myšlienka založiť reklamnú agentúru iFocus vznikla v počiatkoch digitálneho marketingu na Slovensku. V piešťanskom regióne v tom čase nebola žiadna digitálna agentúra. Bratislava v tomto smere zažívala boom. Regionálnym firmám a predajcom nemal kto pripravovať reklamu pre online. Veľké agentúry boli pre nich finančne nedostupné, malých bolo veľmi málo. iFocus začal pôsobiť  úspešne v tomto priestore. Všetko sme spísali do našich prípadových štúdií. Odvtedy sa prostredie v online prostredí veľmi zmenilo, preto každý deň sledujeme novinky, komunikujeme s Google či ďalšími platformami, aby sme včas vedeli zareagovať na zmeny.

Agentúru iFocus založil Michal Čuridlo.

Nápad prišiel počas jeho pôsobenia na poste marketingového manažéra Českých aerolínií v Londýne. Za štyri roky získal veľmi veľa informácií z oblasti internetového marketingu. Zdrojov však nebolo veľa, preto musel hľadať nové riešenia a inovácie. Neskôr sa pridal k projektu pelikan.sk. Projekt sa stal najúspešnejším na Slovensku aj vďaka Michalovi, ktorý tu pôsobil ako obchodný a marketingový riaditeľ.

Vízia

Ak hľadáte dlhodobého a spoľahlivého partnera, ste na správnej adrese. Vo svete digitálneho marketingu sa orientujeme s ľahkosťou. Pracujeme na stratégii značiek, ktoré majú víziu dlhodobo rásť. 

Pomáhame budovať silné značky na neustále sa meniacom trhu. V boji s konkurenciou prežijú len tí, ktorí sa neboja uskutočniť zmeny. Naši klienti vedia, že im vždy kryjeme chrbát. Komunikujeme na rovinu. Učíme sa z minulosti, myslíme na budúcnosť a intenzívne žijeme tu a teraz. 

Misia

Máme radi digitálny marketing. Pohodová atmosféra v našom tíme je základom pre dobré vzťahy s našimi klientami. Veríme, že s pozitívnym myslením sa dostaneme oveľa ďalej. 

Pod jednou strechou dokážeme zastrešiť dlhodobé, komplexné a inovatívne riešenia výziev digitálneho marketingu. Patríme k jednotke na trhu. Máme na to niekoľko dôveryhodných dôkazov. 

Práca s dátami nás naučila myslieť racionálne, no vždy nás prepadne chuť na niečo kreatívne. Nebojíme sa žiadnej výzvy a s radosťou diskutujeme s klientami nad netradičnými formami reklamných stratégií. 

Naše certifikáty

Naše certifikáty od Google, Mergado, Waze a ďalších spoločností sú garanciou, že sa neustále odborne vzdelávame a hľadáme možnosti pre rozvíjanie vášho biznisu. Každá nová platforma, ktorá láka zákazníkov, je zaujímavá aj pre biznis. Kde sú ľudia, tam budete aj vy. My vás tam dostaneme cez online reklamu.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť