O nás

Zakladateľom iFOCUS je Ing. Michal Čuridlo, ktorý ako marketingový manažér Českých Aerolínií v Londýne počas 4 rokov získal cenné skúsenosti v oblasti internetového marketingu.

Online trh v UK je nielen jedným z najrozvinutejších na svete, ale aj oblasť cestovného ruchu je jedna z najkonkurenčnejších. Vplyvom týchto faktorov bolo hľadanie stále nových riešení a marketingových prístupov každodennou výzvou.

Po návrate z Veľkej Británie mal možnosť pracovať na najúspešnejšom online projekte na Slovensku, ako obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti prevádzkujúcej portál pelikan.sk. Počas tohto pôsobenia spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na Českú republiku a Maďarsko a zaznamenávala výrazný rast tržieb.

Náš tím

Ing. Michal Čuridlo

Online marketingový expert

Miloš Dvořák

Online marketingový konzultant

Alexandra Jamborová, BSBA

Grafický dizajnér a online marketingový špecialista

Richard Medňanský

Online marketingový špecialista

Mgr. Rastislav Piovarči

Copywriter a online marketingový konzultant

Mgr. Adriana Janegová

Grafický dizajnér

Mgr. Michaela Rondošová

Online marketingový špecialista

Karol Bartovic

Stážista

Sme certifikovaný
Google Partner

Sme súčasťou celosvetovej platformy pre online marketingové agentúry. Google pre nás organizuje školenia a informuje nás o novinkách, ktoré ovplyvňujú aj vaše podnikanie a vašich potenciálnych klientov.

Dôležitou súčasťou je aj prísne hodnotenie kvality našej práce a to všetko preto, aby sme mohli zlepšovať vaše kampane v online prostredí. Google nás považuje za špecialistov v obore. Priama spolupráca s Google nám umožňuje byť o krok vpred. Sme spoľahlivými partnermi pre vaše online marketingové aktivity. Ovládame pokročilé koncepty pre tvorbu, správu, meranie a optimalizáciu reklamných produktov Google AdWords. Vy poznáte svoje podnikanie, my poznáme digitálny priestor. Nechajte správu svojho digitálneho marketingu certifikovaným odborníkom a pokojne sa zamerajte na svoje podnikanie.

Ak ste firma z trnavského, trenčianskeho alebo nitrianskeho regiónu, máte výhodu navyše. V tomto regióne sme jediná Google Partner Agentúra.

Preverili naše
Know-how