Nerozumiem SEO a PPC

Ste odborník v obore v ktorom podnikáte. Výrazy online marketingu však nie sú pre vás úplne zrozumiteľné. Vieme vám s tým pomôcť.

Čo robiť, keď nerozumiete terminológií?

Sústredíte sa na podnikanie, predajné aktivity a hľadáte nových obchodných partnerov. Potrebujete však dovysvetliť online marketingové trendy a terminológiu pre lepšie uchopenie ďalších, obchodných aktivít. Obráťte sa na nás telefonicky alebo emailom pre nezáväznú konzultáciu.

Školenie

Vieme pre vás zrealizovať školenie šité na mieru a zohľadniť vaše požiadavky. Potrebujete školiť u vás vo firme alebo nás radšej navštívite v kancelárii? Neviete ako školenie naplánovať? Obráťte sa na nás a poraďte sa s nami.

Odborníci

Sme špecializovaní odborníci, ktorí sa taktiež priebežne vzdelávajú. Pravidelne aktualizujeme svoje certifikácie. Sledujeme nové trendy a vieme kedy je vhodné siahnuť po novom riešení a kedy radšej vylepšiť existujúce.

Komunikácia

Školenia sa zúčastnia odborníci v odvetví v ktorom potrebujete vyškoliť svojich zamestnancov. Poskytnutý učebný materiál je zrozumiteľný a školenie dáva priestor na otázky.

Čo ďalšie získate?

Získate certifikovanú agentúru, ktorá už realizovala nespočetné množstvo školení a konzultácií k rôznym témam. Navštívili sme rôzne slovenské firmy, ale taktiež sme hostovali záujemcov o školenie u nás. Školenia sú pravideľne aktualizované a tak obsahujú najnovšie zmeny a novinky, upozorňujú na úskalia, ale aj výhody použitia jednotlivých techník.

Dohodnite si školenie pre firmu.

Bezplatná konzultácia