Perfektný eshop

Predávajte online. Až 75 % ľudí nakupuje prostredníctvom internetu. My vám s tvorbou eshopu pomôžeme.

Ako pomôže eshop?

Siahnite po kvalitnom a dlhodobom riešení. Ponúkame vám tvorbu funkčného eshopu, kde bude radosť nakupovať. Intuitívne a smart riešenie pre vaše online podnikanie.

Čo je eshop?

Proces tvorby webových stránok zahŕňa celý postup od ich návrhu, až po spustenie a testovanie. Na rozdiel od častej predstavy, jeho tvorbe sa nevenuje len programátor alebo webový designér, ale naopak, zapája do spolupráce niekoľko odborníkov, ktorí sa spolupodieľajú na celom projekte.

Čo zahŕňa tvorba eshopu?

Predávate produkty alebo služby offline? Čo takto prejsť aj do virtuálneho sveta, kde je oveľa viac zákazníkov a predajných možností? Podľa štatistík sa do roku 2040 uskutoční až 95 % nákupov prostredníctvom internetu. Vy nám poviete aké máte predstavy a my vám z nich vytvoríme realitu.

Naprogramujeme vám funkčný eshop s jednoduchou a intuitívnou administráciou. Vďaka eshopu môžete prilákať množstvo ľudí. Až 80 % ľudí si v kamennom obchode prečíta recenzie a až potom sa rozhodne či produkt alebo službu skutočne zakúpi. Zrazu nezáleží na tom, či sídlite niekde na lazoch alebo v meste, k úspechu vám stačí ,,len“ pripojenie na internet a online výklad, do ktorého zo zvedavosti nakukne nejeden užívateľ internetu. Tvorba kvalitného eshopu nie je práca na pár hodín. Jedná sa o dlhodobý proces, ktorý si vyžaduje prácu celého tímu profesionálov.

Ako funguje tvorba eshopu? Preskočme úvod. Predstavme si, že ste náš klient a oslovili ste nás, aby sme pre vás naprogramovali eshop. My vám ponúkneme možnosti: eshop na mieru, alebo eshop na šablóne. Nebudeme vás zbytočne zaťažovať programátorskou technológiou. Vysvetlíme vám, aký je rozdiel medzi vyššie uvedenými možnosťami a vy si vyberiete. Počas našej praxe sme sa stretli s rôznymi názormi klientov. Žiadna z možností nie je lepšia alebo horšia. Dôležitý je ľudský faktor, ktorý stojí pri zrode celého eshopu. Rýchlo a lacno vyklikané eshopy sú vždy podozrivé.

Pokračujeme ďalej. Začína sa kolečko návrhov a schvaľovania. Pošlete nám podklady. Zoznam vám dopredu pripravíme, aby ste mali ,,ťahák“, čo všetko od vás budeme potrebovať.

Naši grafici už majú plné ruky s prípravou grafiky na váš nový eshop. Skúsený grafik si ľavou zadnou poradí so všetkými potrebnými štandardami, ktoré moderný eshop potrebuje. Copywriterovi behajú prsty po klávesnici. Claimy, texty, CTA buttony, všetko potrebuje nejaké písmenka. Bum! Zrazu sa celá práca zleje do jedného hrnca a je z toho hotový, čerstvý eshop, ktorý vám s radosťou naservírujeme. Ak chcete vedieť o tvorbe eshopu viac, ozvite sa nám. Zmestiť obrovskú hromadu odborných informácii na jednu podstránku by bolo nereálne. Ak ste sa rozhodli pre eshop budeme veľmi radi, ak nás kontaktujete. Všetko vám povieme ľudskou rečou. Pre nás je dôležité, aby ste boli našim spokojným klientom, ktorý od nás odchádza s kvalitným a funkčným eshopom. Napíšte nám, radi sa s vami pozhovárame.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia