Tvorba webovej stránky

Správne rozhodnutie. Prvým krokom je vytvoriť reprezentatívnu a funkčnú webovú stránku.

Ako pomôže webová stránka?

Rozhodli ste sa, že nastal čas, aby ste sa posunuli o level vyššie? Vitajte u nás. Sme úprimne radi, že ste sa prebrodili cestou plnou nástrah v podobe rýchlych a lacných webových riešení. Proces tvorby webovej stránky sa nedá uponáhľať. Aj pri prezentačnom webe, ktorý nie je tak komplikovaný ako napr. eshop, dbáme na dodržiavanie istých a pre nás nevyhnutných štandardov. Spraviť web rýchlo a lacno, dokáže dnes už aj človek, ktorý má minimálne technické zručnosti. Tam klik, tu klik a nejaký ten web je na svete.

Ako funguje tvorba webu?

Proces tvorby webových stránok zahŕňa celý postup od ich návrhu až po spustenie a testovanie. Na rozdiel od častej predstavy, jeho tvorbe sa nevenuje len programátor alebo webový designér, ale naopak, zapája do spolupráce niekoľko odborníkov, ktorí sa spolupodieľajú na celom projekte.

Čo zahŕňa tvorba webovej stránky?

Našou snahou je nepoľaviť a zbytočne nezahlcovať internetový priestor nekvalitnými a rýchlo zbúchanými webmi. Ak ste sa naladili na rovnakú vlnu, poďme sa spolu rozprávať ďalej. Ešte predtým, ako začneme spolupracovať, prejdite si nasledujúce body:

Aký rozpočet máte na tvorbu webovej stránky? Komunikujme na rovinu. Dôležité je, aby ste si uvedomili, že žiadna suma nie je zlá. Skôr ide o to, aby sme si hneď v úvode povedali, akou cestou sa vydáme. V prípade programovania webovej stránky na mieru sme v podstate neobmedzení možnosťami a funkcionalitami, ktoré je možné naprogramovať. V prípade nižšieho rozpočtu budeme uvažovať nad vhodnou šablónou. Premyslite si štruktúru vašej webovej stránky. Pokojne nám ukážte, aký typ webových stránok sa vám pozdáva. Na konkrétnych príkladoch sa lepšie zorientujeme vo vašich predstavách.

Máte záujem o tvorbu webovej stránky na kľúč, alebo nám grafické a textové podklady dodáte? Opäť ani jedna možnosť nie je zlá. Ak sa rozhodnete, že tvorbu celej webovej stránky od A až po Z necháte na nás, budeme radi. V tíme pracujeme s programátormi, grafikmi a copywritermi, ktorí spolu ladia a ich výstupy sú zjednotené. Profesionálna webová stránka slúži ako vstupná brána medzi vami a vašimi zákazníkmi alebo klientami. Na pomerne malom priestore je potrebné vytvoriť pozitívnu emóciu. Našou úlohou je ukázať vám možnosti, nezaťažovať vás s technickými záležitosťami a podľa spoločnej dohody, vytvoriť kvalitnú a reprezentatívnu webovú stránku. Ruku na to.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia