B2B marketing

Získame vám tých správnych biznis partnerov

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Vytvorte si silnú základňu kontaktov. S efektívnym B2B marketingom je podnikanie radosť.

Podnikanie a reklama kráčajú ruka v ruke. Aj vaša značka si zaslúži kvalitný marketing. Plnenie obchodných cieľov je razom na dosah. Pustime sa do plánovania.

Odborná ani laická verejnosť ešte nenašla konsenzus, koľko marketingov existuje. Niektorí hovoria, že marketing je len jeden a iní ho rozdeľujú na dve samostatné skupiny. Pravda je na oboch stranách. B2B marketing má svoje špecifiká a rieši iné výzvy resp. problémy ako ,,tradičný“ marketing B2C. I keď vo finále je úplne jedno, či predávate ponožky alebo výrobné linky. Na konci dňa ste váš produkt aj tak predali človeku.

B2B marketing je marketing realizovaný v biznisovom svete obchodu. Spoločnosti ponúkajú produkty alebo služby inému podniku a nie konečnému spotrebiteľovi.

Cieľ nákupu v B2B segmente len veľmi malou časťou podlieha emóciám. Firmy potrebujú, čo najefektívnejšie investovať vynaložené prostriedky a dosiahnuť tak zvýšenie výnosov alebo zníženie nákladov.

Sme radi, že ste sa dostali k nám. Roky praxe a niekoľko stoviek klientov nás dostalo na špičku ľadovca. Sme digitálnymi odborníkmi na B2B marketing a radi vám s podnikaním v tejto oblasti pomôžeme.

Rozbehneme vaše B2B podnikanie naplno pomocou:

  • email marketing
  • sociálne siete
  • obsahový marketing
  • SEO optimalizácia
  • PPC kampane
  • webová stránka

Pracujeme s rôznymi šikovnými programami a inými vychytávkami, ktoré dokážu zistiť všakovaké informácie. Získané dáta následne zanalyzujeme, vytvoríme stratégiu a implementujeme. Výsledky sa stanú dôkazom našej práce.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Preverili naše schopnosti

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť