Digitálna reklama

Budujeme váš digitálny svet.

Preverili naše schopnosti

Digit├ílna reklama u┼íit├í na mieru. Na┼ítartujte va┼íe podnikanie na pln├Ż plyn.

Premyslen├í, anal├Żzou podlo┼żen├í a preveren├í strat├ęgia dok├í┼że v digit├ílnom svete reklamy z├ízraky. Obehnite konkurenciu a prekvapte z├íkazn├şkov. My vieme ako na to.

Reklama na Google

Spr├ívne k─ż├║─Źov├ę slov├í v reklam├ích v├ís zobrazia vtedy, ke─Ć ─żudia h─żadaj├║ to, ─Źo pon├║kate. Zobraz├şme v├ís na horn├Żch poz├şci├ích vo vyh─żad├íva─Źi Google.

Google banerová GDN reklama

Oslovte ─Źo naj┼íir┼íie publikum cez responz├şvne reklamy. Google sprav├ş a vyberie za v├ís tie najlep┼íie form├íty a texty.

Google shopping kampane

Pred├ívajte to, ─Źo m├íte na sklade. Google va┼íu ponuku zobraz├ş z├íkazn├şkom po zadan├ş do vyh─żad├íva─Źa. Reklama prin├í┼ía v├Żborn├ę v├Żsledky.

Google 20% z─żava z kliknut├ş

Va┼íe vyh─żad├ívacie kampane m├┤┼żu by┼ą lacnej┼íie. U┼íetrite na cen├ích za kliknutie na v├í┼í odkaz vo vyh─żad├íva─Źi v─Ćaka na┼íej profesionalite.

Reklama na Facebooku

Facebook generuje mno┼żstvo potenci├ílnych z├íkazn├şkov. V├Żborn├ę mo┼żnosti cielenia a optimaliz├ície kampan├ş v├ím prines├║ po┼żadovan├ę v├Żsledky.

Reklama na Instagrame

Instagram d├íva priestor obrazovo kvalitne spracovanej reklame. Oslovujte mlad┼íie publikum prostredn├şctvom zauj├şmav├Żch rekl├ím.

Reklama na LinkedIn

LinkedIn sl├║┼żi najm├Ą na z├şskavanie leadov pre v├í┼í biznis. Reklamou oslov├şte presnej┼íie publikum v─Ćaka ┼ípecifickosti tejto soci├ílnej siete.

Reklama na YouTube

Videoreklamou dosiahnete skvel├ę v├Żsledky pri budovan├ş brandu i pri pon├║kan├ş slu┼żieb a tovaru. Ve─żk├Ż z├ísah cie─żovky.

Reklama na cenov├Żch porovn├íva─Źoch

Heureka, Favi, Biano, Glami s├║ najpou┼ż├şvanej┼íie cenov├ę porovn├íva─Źe. Spr├ívnou optimaliz├íciou XML feedu dosiahnete lep┼íie v├Żsledky a urob├şme n├ípravu.

Reklama pre ┼íof├ęrov v aplik├ícii Waze

WAZE je ob─ż├║ben├í aplik├ícia pre ┼íof├ęrov o dopravnej situ├ícii na cest├ích. Zobrazte im na mape cestu k va┼íej prev├ídzke vtedy, ke─Ć sa k nej pribli┼żuj├║.

Audit reklam├Żch ├║─Źtov na soci├ílnych sie┼ąach

M├íte vysok├ę n├íklady na reklamu na soci├ílnych sie┼ąach? Auditom zist├şme v┼íetky chyby, ktor├ę v├ím zbyto─Źne spotrebov├ívaj├║ financie.

Audit reklamn├ęho ├║─Źtu Google Ads

Robili ste reklamy v Google a ne├║spe┼íne? V├í┼í ├║─Źet potrebuje audit. Spr├ívnym nastaven├şm si u┼íetr├şte n├íklady a kampane bud├║ fungova┼ą spr├ívne.

Dajte n├ím vedie┼ą, s ─Ź├şm z digit├ílneho sveta potrebujete pom├┤c┼ą

Pr├şpadov├ę ┼ít├║die

Sme certifikovan├ş ┼ípecialisti

Dajte n├ím vedie┼ą, s ─Ź├şm z digit├ílneho sveta potrebujete pom├┤c┼ą