fbpx

HR náborové kampane

Potrebujete pomôcť s náborom? Neustále hľadáte nových zamestnancov? Potrebujete zefektívniť vaše náborové kampane?

Až 82% firiem má nedostatok nových uchádzačov. V súčasnosti je nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily veľkým problémom pre každého HR riaditeľa alebo manažéra. Ak využívate aj vy reklamu v tradičných médiách, lokálnych inzertných týždenníkoch alebo aj na portáli profesia, určite viete, že výsledok je pre vás nedostatočný a všetky prognózy naznačujú, že sa situácia na pracovnom trhu bude pre zamestnávateľov len zhoršovať.

Bez digitálneho marketingu to nepôjde

Pripojenie na internet využíva denne až 79% populácie.
Slováci trávia 56% času s digitálnymi médiami, s tradičnými (TV,rádio, noviny) len 44%.
Na Facebooku je približne 2,2 mil profilov vo veku 18 až 60 rokov.
Na YouTube oslovíte 8 z 10* Slovákov vo veku od 18 do 44 rokov.

Pomôžeme vám nájsť nových zamestnancov

Získate podporu certifikovaných špecialistov, ktorí vašu kampaň nastavia tak, aby napĺňala vaše potreby. Či hľadáte operátorov výroby alebo vysokoškolsky vzdelaných špecialistov, nájdeme ich. Zacielime vaše náborové reklamy na vami zvolenú cieľovú skupinu podľa veku, pohlavia, lokality, vzdelania. Dáme pozor, aby sa reklama nezobrazovala na stránkach, ktoré obsahujú nevhodný obsah.

Máte k náborovej kampani otázky? Nie ste si stále istý, či je online náborová kampaň pre vás?  Odpoveď nájdete nižšie.

Máme viacero odlišných pracovných pozícií, čo s tým?

Viac pracovných pozícií nie je v online nábore problém. Dôležité je, či sú pozície pre rovnakú cieľovú skupinu alebo niekoľko rôznych. Podľa toho vám nastavíme čo najefektívnejšie cielenie pre náborovú kampaň.

Kde sa bude moja reklama zobrazovať?

Reklama sa bude zobrazovať práve na tých portáloch a sociálnych sieťach, ktoré navštevuje vaša cieľová skupina.

Dostanem zoznam stránok?

Zoznam stránok, na ktorých sa zobrazila reklama z vašej náborovej kampane, nie je možné odhadnúť vopred. Je to preto, lebo každá cieľová skupina má svoje špecifiká a záujmy. Užívateľ sa pohybuje v online prostredí na rôznych stránkach a naším cieľom je, aby si vás správni užívatelia všimli na čo najväčšom množstve relevantných portáloch, ktoré v priebehu trvania kampane navštívia.

Uvidím svoju reklamu?

Je veľmi pravdepodobné, že nie :). Je to veľmi časté sklamanie HR manažérov. Dôvod je jednoduchý: pokiaľ dostaneme zadanie cieliť napríklad na nezamestnaných, ktorí si hľadajú prácu a sú manuálne zruční muži, tak HR manažér túto podmienku nespĺňa. Bolo by chybou mu reklamu zobraziť.

Pripravíte nám aj bannery?

Vec dohody. Ak máte svoju korporátnu identitu a grafické štúdio, ktoré vám dodáva materiály, vieme im poslať zadanie. Ak nemáte, radi vám pomôžeme.

Ako dlho kampaň trvá?

Minimálne mesiac. Na kratšiu dobu nemá zmysel kampaň spúšťať. Pri dlhodobých kampaniach je možné náborovú kampaň obmedziť alebo pozastaviť podľa aktuálnej potreby neobsadených pracovných pozícií. To znamená, že ak nemáte voľné pracovné miesto, kampaň sa jednoducho pozastaví a vyčlenené prostriedky sa ušetria na obdobie, kedy opäť budete náborovú kampaň potrebovať.

Čo ak nemáme kariérnu webstránku?

Nevadí, pre účely náboru vám vieme vytvoriť veľmi peknú stránku.

Sme korporácia…

Máme skúsenosť aj s prácou pre zahraničné korporácie, ktoré majú svoje špecifické požiadavky a obmedzenia. Radi si ich vypočujeme a implementujeme do náborovej kampane.

Máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.


osobných údajov

Preverili naše
Know-how