Google 20% zľava z kliknutí

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Dnes je čas, aby ste využili Google 20% zľavu z kliknutí na 100%.

Rovnaká finančná investícia razom zvýši výkon vašich reklám. Vložte 1 € a vďaka zľave 20 % navýšite svoje ponuky až o neuveriteľných 25 %. Čas výhodných investícií práve nestal.

Sezónna zľava na nákup reklamného priestoru alebo sa chce Google ešte viac zapáčiť svojim zákazníkom? Na vine tejto atraktívnej ponuky je tak trochu ,,čierne svedomie“. V roku 2017 dostal Google celkom mastnú pokutu od Európskej komisie za neférové správanie v oblasti porovnávačov cien na internete. Google sa preto poučil a robí všetko preto, aby sa vyhol ďalšej pokute.

Vybraným partnerom dal nateraz ohromnú zľavu na nákup kliknutí. Malý háčik je, že tieto kampane môžu byť vytvorené len v Google Shopping EU. Ak ste doteraz zaplatili 1 € po novom to už bude len 0,80 € a to sa samozrejme pri väčších sumách príjemne odzrkadlí.

Cenové porovnávače, ktoré sú Google CSS partnermi majú možnosť udeliť 20 % rabat na inzerciu v časti Google nákupy.
Ak investujete do svojho biznisu rovnaké výdavky na reklamu znamená to, že získate oveľa viac zobrazení a klikov. Ak výdavky znížite, ušetríte na nákupe reklamy a získate viac na obrate. Môžete pocítiť až 25 % nárast povedomia o vašom eshope.

U nás ste na správnej adrese. My, ako partner Google, vám so zriadením potrebných náležitostí pomôžeme. Nezabúdajte, u nás to vždy budete mať o 20 % lacnejšie.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť