Reklama na Instagrame

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Využite trendy reklamy na Instagrame a dobite svet gigantu medzi sociálnymi sieťami.

Vytvorte cielenie reklamy na Instagrame na ľudí, u ktorých je vysoká pravdepodobnosť nákupu. Investovanie času a financií do budovania vašej značky sa začína na Instagrame. Využite jeho skoro nekonečné možnosti naplno.

500 miliónov instragramových užívateľov pridá minimálne jedno instastories denne. Najpopulárnejšie jedlo je bezkonkurenčne pizza. 

Až 53 minút strávime denne na Instagrame. 

84 % užívateľov sa rozhodne na základe Instagramu nakúpiť u menších alebo lokálnych firiem. 

Sponzorovaný príspevok na Instagrame má až o 60 % vyššiu interakciu ako sponzorovaný príspevok na Facebooku. 

Ešte potrebujete viac do očí bijúce dôkazy o tom, že vám Instagram pomôže s vašim podnikaním? Pravdou je, že Instagram je sieť, ktorú navštevuje veková kategória od 18 do 29 rokov a hneď za nimi sú najčastejšie užívatelia od 30 do 49 rokov. Týmto mladým ľuďom však patrí online svet a sú schopní utrácať nie len svoj čas, ale i svoje financie. A to vo veľkom. 

Na Instagrame všetko uteká oveľa rýchlejšie ako na Facebooku alebo akejkoľvek inej sociálnej sieti. Váš budúci zákazník má možnosť okamžitej interakcie. Čím sú ľudia s vašimi produktami alebo službami spokojnejší, tým viac budú zdieľanejšie.

Vďaka správne a efektívne nastavenej reklame na Instagrame môžete osloviť hromadu užívateľov. Získate tak výsledky, na ktorých môžete postaviť fungujúci marketing. 

Instagram reklamy a ich umiestnenie:

  •  reklamy v stories
  •  fotoreklamy
  •  videoreklamy
  •  rotujúce reklamy – v jednej reklame sa nachádza viac fotiek alebo videí
  •  reklama vo formáte zbierky – na raz je viditeľných viac možností a inšpirácií
  •  reklama v časti ,,preskúmať“

Reklamy na Instagrame sa nastavujú podobným spôsobom ako na Facebooku. Potrebujete mať vytvorený firemný profil, Facebook stránku a hlavne Facebook Businness Manager, v ktorom budete svoje kampane nastavovať. Je to veľmi veľa práce, no z toho dôvodu sme tu pre vás my. 

Vo vodách sociálnych sietí sa orientujeme aj po slepiačky. Pracujeme s rôznymi typmi reklám a dokážeme efektívne využiť každé jedno investované euro. 

My vám ušetríme čas a posunieme vaše podnikanie. Nadviažme spoluprácu, ktorá má zmysel. 

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť