Analýza kľúčových slov

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Bez správnej analýzy kľúčových slov je vaša SEO optimalizácia hrou na slepú babu.

Nabúrajte sa do mysle vašich zákazníkov a komunikujte rovnakým jazykom. Slovo má veľa významov a každý si ho dekóduje po svojom. Kde reč rozdeľuje, tam analýza kľúčových slov spája.

Žijeme na Slovensku a našou materinskou rečou je slovenčina. Na základe naučených pravidiel dokážeme medzi sebou komunikovať. To však neznamená, že slová a vety, ktoré počujeme, vieme správne dekódovať. Niekedy je situácia vážna a vznikne spor. 

A teraz si predstavte toho chudáka robota pracujúceho pre Google. Jeho jediným životným poslaním je pracovať na základe algoritmov, ktoré pochopia potreby všetkých ľudí hľadajúcich produkty alebo služby prostredníctvom kľúčových slov. Je to práca 24/7 a 365 dní v roku na plné obrátky.  

Ak je hľadaný výraz jasný ako facka je relatívne po probléme. V tomto prípade sa zvádza boj o prvé miesto najlepšie nastavenej príp. reklamou podporenej webovej stránky. Lenže, čo ak hľadajúci nevie presne pomenovať produkt alebo službu, ktorú hľadá a možno si len nevie spomenúť na názov firmy, meno majiteľa. Jediné, čo pozná sú len základné opisné veci, ktoré by ho mali naviesť tam, kam potrebuje. Riadna fuška. Všetko sa však dá nastaviť a hlavne napísať tak, aby zákazník trafil v online svete do čierneho. 

Prečo je analýza kľúčových slov prepotrebnou službou? 

Vďaka našej službe ,,analýza kľúčových slov“ pochopíte, čo a ako vyhľadávajú vaši zákazníci. Jedná sa o proces skúmania a objavovania slov alebo fráz, vďaka ktorým sa dokážu vaši zákazníci prebrodiť webovými vyhľadávačmi až k vám a prejaviť tak záujem o vami ponúkané služby, produkty, články atď. 

Vďaka správnej analýze získate odpovede na otázky: 

  •  čo ľudia vyhľadávajú? 
  •  koľko ľudí vyhľadáva daný produkt, služby apod. ? 
  •  aká je moja obsahová stratégia? 
  •  aké sú vyhľadávacie zámery neštandardných fráz? 
  •  ako sa vieme stretnúť a pochopiť sa navzájom? 

Správna a efektívna analýza kľúčových slov je vykachličkovaná pozlátená cesta k porozumeniu zákazníkov. Získate tak užitočné informácie, s ktorými vybudujete fungujúce podnikanie v online priestore. Návodov ,,ako správne analyzovať kľúčové slová svojpomocne“ je na internete milión. Pripravte sa na dlhú cestu s pravdepodobne nejasným cieľom. Analýza vám však zaberie množstvo času. 

Naša digitálna agentúra vám bude pri tejto náročnej práci vždy nápomocná. Roky skúseností nás už vycvičili natoľko, že vieme, kde a ako máme pracovať. Nájdeme spôsob komunikácie, ktorý bude efektívny a vám prinesie želané ovocie. Kontaktujte nás. 

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť