Správa Facebook profilu

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Vybudujte si vzťah so svojimi zákazníkmi vďaka správe Facebook profilu, ktorá vám sadne ako ušitá.

Komunikujte otvorene a úprimne. Buďte taký, ako ste v skutočnom živote. Venujte sa sociálnej sieti Facebook naplno. Robiť veci polovičato sa nevypláca. Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže? U nás ste na dobrej adrese.

Skoro 90 % mladých ľudí využíva sociálne siete. Zdá sa vám to prehnane veľa? V krajinách V4 sme skončili na poslednom mieste. Vo všeobecnom meradle sa raz za tri mesiace dostane na Facebook až 60 % z celej populácie Slovákov.

Dôležitý bod, ktorý je potrebný spomenúť hneď v úvode je, že primárnou funkciou sociálnych sietí nie je okamžite presvedčiť zákazníka, aby zrealizoval nákup. Sociálna sieť jednoducho nie je nákupná platforma. Na Facebook sa krok po kroku buduje povedomie o vašej firme, značke a produkte.
Preto je dobré uvedomiť si dôležitosť sociálnych sietí. Ak o vás zákazník nevie, nemôže si u vás nič kúpiť. Spravovanie Facebooku profesionálne je najlepší krok, ktorý pre svoje podnikanie môžete v digitálnom svete urobiť.

Poďte vybudovať vzťah medzi vami a vašimi fanúšikmi. Staňte sa ich prvou voľbou pri rozhodovaní, ktorý produkt alebo službu si nakoniec kúpi.

Čo zahrňuje správa sociálnej siete Facebook?

  • spoločne si ujasníme pravidlá – aká je vaša predstava a aká je možná realita
  • vytvoríme stratégiu, ktorú budeme prispôsobovať okolnostiam. Život na sociálnych sieťach sa deje v reálnom čase a my ho musíme intenzívne a vnímavo sledovať
  • nastavíme si ciele, ku ktorým budeme smerovať
  • odbremeníme vás od písania statusov, vymýšľania grafiky a nastavíme vám efektívne reklamný účet na Facebooku
  • každý mesiac si našu prácu vyhodnotíme a pošleme vám report

Nestrácajte čas prácou, ktorá vás nerobí šťastnými. Správa Facebook firemného profilu by mala byť na prvý pohľad lákavá a zaujímavá. Ľudia si o vás začnú hovoriť aj v offline svete. Vaša propagácia zrazu naberie úplne iný rozmer. Myšacia práca, ktorá je v pozadí každého pekne a dobre vyzerajúceho profilu na Facebooku stojí veľa času a námahy. Ak však človek robí to, čoho skutočne baví, prejaví sa to.

U nás nájdete hneď niekoľko digitálnych nadšencov, vďaka ktorým vaša komunikácia na Facebooku nedá spať konkurencií.

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť