Identifikácia firemných návštev

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Vedieť viac sa vypláca. Zaznamenajte každý pohyb na vašej webovej stránke vďaka identifikácii firemných návštev.

Odkiaľ, s akým zámerom, kde všade a koľko času strávia internetoví užívatelia prehliadaním vašej webovej stránky, už nemusí byť len záhadou. Vďaka šikovnej ,,vychytávke“ poznáme odpoveď na každú otázku.

Identifikácia firemných návštev je služba, ktorú na Slovensku zatiaľ neponúka skoro nikto. Nám sa však digitálna inovácia zapáčila natoľko, že sme sa rozhodli vybudovať identifikácii firemných návštev dobré meno. Z toho dôvodu ju používame radi a vďaka našim klientom aj často. Klienti sú spokojní, pretože zrazu poznajú presné odpovede na otázky. 

Hlavnými výhodami našej služby je: 

  • Filtrovanie zákazníkov na základe údajov, ktoré o nich zistíme, ak prídu na vašu webovú stránku. 
  • Rozdeľovanie do častí podľa preferencií návštevníkov webu. Každý návštevník vašej webovej stránky má osobitné potreby. Vytvorte skupiny ľudí s rovnakým cieľom a ponúknite im, čo potrebujú. Vaše marketingové kampane sa stanú efektívnejšie. 
  • Pozorujte zámer a aktivitu návštevníkov vašej webovej stránky. Budete vedieť o každom pohybe. Využite to vo váš prospech. 
  • Vytvorte tak z hľadačov na internete vašich zákazníkov, klientov alebo zamestnancov

Vďaka službe identifikácia firemných návštev môžete sledovať každý jeden pohyb, ktorý sa udeje na vašom webe. Zrazu zistíte, kde vzniká problém pri nákupe produktov alebo prečo ľudia nereagujú na váš pracovný inzerát. Dôvod ,,prečo“ sa vždy nájde tak s nápravou dlho neotáľajte. 

Identifikácia firemných návštev je populárna predovšetkým u väčších firiem, ktoré hľadajú zamestnancov. Dokáže toho oveľa viac. Poďme sa spoločne porozprávať o možnostiach tejto služby. Ak sa vám naša ponuka bude pozdávať radi ju spustíme aj na vašom webe.
Ozvite sa nám
My už teraz vieme, že ste sa o túto službu zaujímali.

Radi však necháme prvý krok na vás. 

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť