Smart SMS marketing

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Bez mobilu ani na krok. Využite služby smart SMS marketingu a esemeskujte si so svojimi zákazníkmi.

Zo 100 SMS je skutočne doručených a prečítaných 98. Pozitívne čísla znamenajú len jedno. Aj vaše podnikanie zažije obrovský nárast popularity, ak vašim zákazníkom napíšete a pošlete to ďalej.

Zrejme sa nám technologická doba trochu vymkla spod kontroly a možno je to len prispôsobovanie sa moderným trendom inovácie. Namiesto tenisového lakťa sa na ortopédii lekári stretávajú s termínom ,,mobilný palec“ alebo ,,smartfónový malíček“. Mobil sa stal akousi neoddeliteľnou súčasťou našich rúk a tým pádom aj životov. 

Používame ho na prácu, na zábavu, na šport, ba dokonca i keď spíme. Preto nás zrejme ani trochu neprekvapí, že SMSku si až 95 % z nás prečíta do prvých troch minút. SMS marketing je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako doručiť informácie vašim zákazníkom. Priemerne trávime v spoločnosti smartfónu až 13 hodín, počas ktorých ho pre istotu skontrolujeme až 86 krát. Čísla sú neuveriteľné, no vďaka tomu vzrastá aj záujem firiem o SMS marketing. 

Stalo sa vám, že ste dostali SMS od firmy okolo, ktorej ste akurát prešli alebo ste ju navštívili? 

Nie sú v tom čary, ani špehovanie. Smart SMS marketing sa z hromadného rozposielania správ posunul na vyšší a oveľa kvalitnejší level. Geofencing je zónové monitorovanie fungujúce na GPS. 

Predstavte si, že máte malú kaviarničku. Nastavíte si oblasť (väčšinou je to vaše bezprostredné okolie) a každému, kto do tejto oblasti vstúpi príde SMS s milým, ale jasným posolstvom pre zákazníkov. Predstavíte im váš sortiment a dáte im dôvod, aby pozmenili plány a prišli k vám na vašu čerstvo upraženú kávu a vynikajúce domáce koláče. 

SMS marketing funguje len na základe súhlasu majiteľa telefónneho čísla. Marketing geofencingu nemusí fungovať len rozposielaním SMS. Stačí, ak si stiahnete aplikáciu danej spoločnosti a súhlasíte so sledovaním vašej polohy. 

Napríklad: Stiahli ste si aplikáciu vašej obľúbenej drogérie. Zbierate body, chodia vám zľavové kupóny a po novom vám vždy zazvoní notifikácia s novinkou, zľavou alebo inou výhodnou ponukou, ktorá platí len pre vás, pretože sa nachádzate v blízkosti danej drogérie. 

Smart SMS marketing je vhodným nástrojom pre malé i veľké firmy. Množstvo začínajúcich prevádzok využíva možnosti zasielania SMS ľuďom nachádzajúcich sa v okolí. SMS marketing sa dá cieliť na základe známych parametrov ako je demografia, vek, či vzdelanie. Jednou SMS dokážete povedať viac ako sa môže zdať. 

Zaujal vás inovatívny spôsob efektívneho marketingu, ale neviete, ako na to? U nás ste na správnej adrese. S vašim podnikaním vám radi pomôžeme. V digitálnych vodách sme doma a marketingové inovácie sú našou najobľúbenejšou časťou. Poďme esemeskovať. 

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

Prípadové štúdie

Sme certifikovaní špecialisti

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť