Google Moja Firma už má vo vybraných krajinách chat

od | mar 13, 2020

[vc_row type=“in_container“ full_screen_row_position=“middle“ column_margin=“default“ column_direction=“default“ column_direction_tablet=“default“ column_direction_phone=“default“ scene_position=“center“ text_color=“dark“ text_align=“left“ row_border_radius=“none“ row_border_radius_applies=“bg“ overlay_strength=“0.3″ gradient_direction=“left_to_right“ shape_divider_position=“bottom“ bg_image_animation=“none“][vc_column column_padding=“no-extra-padding“ column_padding_tablet=“inherit“ column_padding_phone=“inherit“ column_padding_position=“all“ column_element_spacing=“default“ background_color_opacity=“1″ background_hover_color_opacity=“1″ column_shadow=“none“ column_border_radius=“none“ column_link_target=“_self“ gradient_direction=“left_to_right“ overlay_strength=“0.3″ width=“1/1″ tablet_width_inherit=“default“ tablet_text_alignment=“default“ phone_text_alignment=“default“ bg_image_animation=“none“ border_type=“simple“ column_border_width=“none“ column_border_style=“solid“][vc_column_text]

Chatujte so zákazníkmi

Google Moja Firma zlepšila komunikáciu so zákazníkmi

Google pridal do služby Moja Firma chat pre hotely a reštaurácie. Zatiaľ je dostupný len pre vybrané krajiny. Na Slovensku zatiaľ nie je. Nemáte túto službu? Založte si bezplatný účet.

Chat v službe Moja Firma umožňuje komunikovať priamo so zákazníkmi. Podľa údajov, ktoré poskytol Google, narástli hotelom, ktoré prostredníctvom live chatu komunikovali so zákazníkmi, rezervácie až sedemnásobne. Pre spravovanie online chatu potrebujete mať človeka, ktorý vie odpovedať veľmi rýchlo na otázky zákazníkov. Zaškoľte ho, aby vaše rezervácie rástli.

Za túto službu neplatíte nič

Služba Google Moja Firma (Google My Business) poskytuje bezplatný priestor pre prezentáciu firiem. Hotely a reštaurácie majú napríklad možnosť zverejniť svoje menu alebo fotografie priestorov. Čím viac údajov o vás a obrázkov vašich priestorov v profile zverejníte, tým lepšie pre zákazníka a váš biznis.

Ako to funguje?

Zákazník hľadá vhodné ubytovanie v lokalite, do ktorej sa chystá vycestovať. Či už cez Google Mapy alebo Google. Ak máte profil v Google Moja Firma, zákazníkovi sa zobrazíte. Podmienkou, aby ste sa zobrazili aj v Google Maps, je mať aktívny takýto profil.

Ročne sú takýchto hľadaní podľa štatistík od Google až 3 miliardy. Ubytovanie si prostredníctvom vyhľadávača Google rezervuje 6 z 10 zákazníkov.

V prepojení s reklamným účtom Google Hotel Ads tak získavate veľmi kvalitný nástroj na oslovovanie nových zákazníkov. Pomôžeme vám so založením účtu  aj s nastavením reklamných kampaní v Google Hotel Ads.

Kontaktujte nás.

Autor: iFOCUS
Sme nadšenci do online. Je to vášeň, inštinkt, ktorý nás ťahá k výzvam.