Skip to main content
GoogleNezaradená novinkaTrendy

Google Moja Firma už má vo vybraných krajinách chat

By 13. marca 202025 augusta, 2022No Comments2 min read
Chatujte so zákazníkmi
Chatujte so zákazníkmi

Google Moja Firma zlepšila komunikáciu so zákazníkmi

Google pridal do služby Moja Firma chat pre hotely a reštaurácie. Zatiaľ je dostupný len pre vybrané krajiny. Na Slovensku zatiaľ nie je. Nemáte túto službu? Založte si bezplatný účet.

Chat v službe Moja Firma umožňuje komunikovať priamo so zákazníkmi. Podľa údajov, ktoré poskytol Google, narástli hotelom, ktoré prostredníctvom live chatu komunikovali so zákazníkmi, rezervácie až sedemnásobne. Pre spravovanie online chatu potrebujete mať človeka, ktorý vie odpovedať veľmi rýchlo na otázky zákazníkov. Zaškoľte ho, aby vaše rezervácie rástli.

Za túto službu neplatíte nič

Služba Google Moja Firma (Google My Business) poskytuje bezplatný priestor pre prezentáciu firiem. Hotely a reštaurácie majú napríklad možnosť zverejniť svoje menu alebo fotografie priestorov. Čím viac údajov o vás a obrázkov vašich priestorov v profile zverejníte, tým lepšie pre zákazníka a váš biznis.

Ako to funguje?

Zákazník hľadá vhodné ubytovanie v lokalite, do ktorej sa chystá vycestovať. Či už cez Google Mapy alebo Google. Ak máte profil v Google Moja Firma, zákazníkovi sa zobrazíte. Podmienkou, aby ste sa zobrazili aj v Google Maps, je mať aktívny takýto profil.

Ročne sú takýchto hľadaní podľa štatistík od Google až 3 miliardy. Ubytovanie si prostredníctvom vyhľadávača Google rezervuje 6 z 10 zákazníkov.

V prepojení s reklamným účtom Google Hotel Ads tak získavate veľmi kvalitný nástroj na oslovovanie nových zákazníkov. Pomôžeme vám so založením účtu  aj s nastavením reklamných kampaní v Google Hotel Ads.

Kontaktujte nás.

iFOCUS

Vieme, že pre niekoho môže byť digitálny marketing nočná mora, my v iFocuse ho však milujeme. Pomáhame firmám a ich značkám dlhodobo rásť. Hľadáme priestor, kde sa dajú vďaka správne urobenej optimalizácii web stránok či reklame na Google, Facebok, Instagrame či LinkedIn navýšiť firemné zisky a dosiahnuť ciele. S radosťou prijímame všetky výzvy, pretože iba tak dokážeme spoločne s našimi klientami rásť.