Call tracking

O klientovi

AHA – Pflege je sprostredkovateľská agentúra, ktorá poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť a starostlivosť o seniorov. Už viac ako 17 rokov poskytuje stovkám ľuďom, ktorí potrebujú starostlivosť, kvalifikované opatrovateľky a zdravotné sestry, ktoré spĺňajú ich požiadavky po celom Rakúsku.

Výzva

Klient sa obrátil s požiadavkou o zabezpečenie Calltrackingu – nahrávanie hovorov a trackovanie informácií o prichádzajúcich hovoroch na zefektívnenie procesov vo firme a kampaní na google ads.

Riešenie

Prvým krokom, ktorý sme podnikli bola analýza trhu poskytovateľov danej služby. Po dôkladnej analýze sme vybrali poskytovatela podľa požiadaviek klienta a podľa vhodnosti použitia pre daný segment podnikania.

Tiež sme podľa dát, ktorými sme disponovali z Google Analytics, navrhli počet telefónnych čísel, ktoré budeme potrebovať pre návštevníkov webu v jeden moment, nakoľko call tracking funguje na princípe jedinečnosti telefónnych čísel pre každého navštevníka. Po vytvorení ponuky na mieru a dohodnutí podmienok so sprostredkovateľom sme implmentovali danú službu na web.

Ďalšií krokom bolo nastavenie potrebných konverzií a implementácie v rámci rozhrania Google Ads a Google Analytics. Po finalizácií nastavení sme túto zákazku odovzdali klientovi.

Potrebujete poradiť so zvýšením viditeľnosti?