Tvorba webovej stránky

Pomáhame s reklamou na internete.

ZISTIŤ VIACKONTAKTOVAŤ

Kvantita prevyšuje kvalitu. Nekupujte mačku vo vreci, ale siahnite po profi tvorbe webovej stránky.

Prvý dojem = prvá skúsenosť a vaši klienti alebo zákazníci si už v podvedomí vytvorili názor. Zmeniť ho k lepšiemu je náročná cesta. Oveľa lepšie je sústrediť sa na to, ako môžete zažiariť okamžite.

Rozhodli ste sa, že nastal čas, aby ste sa posunuli o level vyššie? Správne rozhodnutie. Prvým krokom je vytvoriť reprezentatívnu a funkčnú webovú stránku.

Vitajte u nás. Sme úprimne radi, že ste sa prebrodili cestou plnou nástrah v podobe rýchlych a lacných webových riešení. 

Proces tvorby webovej stránky sa nedá uponáhľať. Aj pri prezentačnom webe, ktorý nie je tak komplikovaný ako napr. eshop dbáme na dodržiavanie istých a pre nás nevyhnutných štandardov. Spraviť web rýchlo a lacno, dokáže dnes už aj človek, ktorý má minimálne technické zručnosti. Tam klik, tu klik a nejaký ten web je na svete. 

Našou snahou je nepoľaviť a zbytočne nezahlcovať internetový priestor nekvalitnými a rýchlo zbúchanými webmi. 

Ak ste sa naladili na rovnakú vlnu, poďme sa spolu rozprávať ďalej. Ešte predtým, ako začneme spolupracovať, prejdite si nasledujúce body:  

 • Aký rozpočet máte na tvorbu webovej stránky? Komunikujme na rovinu. Dôležité je, aby ste si uvedomili, že žiadnu suma nie je zlá. Skôr ide o to, aby sme si hneď v úvode povedali, akou cestou sa vydáme. V prípade programovania webovej stránky na mieru sme v podstate neobmedzení možnosťami a funkcionalitami, ktoré je možné naprogramovať. V prípade nižšieho rozpočtu budeme uvažovať nad vhodnou šablónou.
 • Premyslite si štruktúru vašej webovej stránky. Pokojne nám ukážte, aký typ webových stránok sa vám pozdáva. Na konkrétnych príkladoch sa lepšie zorientujeme vo vašich predstavách.
 • Máte záujem o tvorbu webovej stránky na kľúč alebo nám grafické a textové podklady dodáte? Opäť ani jedna možnosť nie je zlá. Ak sa rozhodnete, že tvorbu celej webovej stránky od A až po Z necháte na nás, budeme radi. V tíme pracujeme s programátormi, grafikmi a copywritermi, ktorí spolu ladia a ich výstupy sú zjednotené. 

Profesionálna webová stránka slúži ako vstupná brána medzi vami a vašimi zákazníkmi alebo klientami. Na pomerne malom priestore je potrebné vytvoriť pozitívnu emóciu. Našou úlohou je ukázať vám možnosti, nezaťažovať vás s technickými záležitosťami a podľa spoločnej dohody, vytvoriť kvalitnú a reprezentatívnu webovú stránku. Ruku na to.  

Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť

  Vaše meno *

  Emailová adresa *

  Tel. kontakt

  Web stránka / Fanpage

  Správa *

  Predpokladaný rozpočet na webovú stránku *

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

  Prípadové štúdie

  Sme certifikovaní špecialisti

  Dajte nám vedieť, s čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť