Skip to main content

Služba JOBS – Pracovné ponuky prináša skvelé čísla

od | nov 9, 2018 | Facebook

Služba JOBS – Pracovné ponuky alebo ako inzerovať vo Facebooku. Potrebujete nájsť zamestnancov a cez profesiu sa vám nedarí? Vyskúšali sme Facebook JOBS a získali sme kvalitné výsledky.

Post s pracovnou ponukou má zatiaľ obmedzené možnosti cielenia. Očakávame však, že Facebook na nich ešte zapracuje. Zatiaľ sa musíme uspokojiť s cielením  iba na región.

Ako Služba JOBS – Pracovné ponuky funguje?

Služba Facebook Jobs – Pracovné ponuky prináša prostredníctvom Facebooku vaše ponuky práce. Používateľom sa zobrazia v newsfeede a pomocou rôznych kritérií (napríklad lokalita alebo plat) aj veľmi jednoducho budú môcť na ne zareagovať. Facebook totiž za nich vyplní potrebné údaje – použije ich z vyplnených profilov. Kvalitne vyplnený profil sa tak pre uchádzačov stane samozrejmou nevyhnutnosťou. Vaši HR špecialisti si tak budú môcť vybrať z oveľa väčšieho portfólia uchádzačov. Nová služba je konkurenciou pre Linked In i ďalšie pracovné portály.

3 dôležité tipy na zlepšenie JOBS

Pre úplné využitie Pracovných ponúk si upravte vašu stránku. Tu sú tipy, čo musíte urobiť!

Čo všetko môžete stihnúť pripraviť, kým Facebook spustí novú službu aj na Slovensku?

  1. Pripraviť kvalitné texty s pracovnou ponukou. Využite pravidlá písania pútavých textov.
  2. Popracovať na vizuáloch s pracovnou ponukou. Nezabudnite, lepšie je zabudnúť na fotobanky a siahnuť po vlastných fotografiách či grafike.
  3. Zvýšiť počet fanúšikov vašej stránky. Áno, možno to znie dnes čudne, ale novým službám dáva Facebook oveľa väčší organický dosah. Nemusíte tak za výkon zverejnenej pracovnej ponuky platiť viac, ako treba. Vo väčšej miere sa zobrazí fanúšikom vašej stránky. Preto je opäť dobré ich mať veľa.

 

Facebook Jobs

Využite novú službu Pracovné ponuky – JOBS od Facebooku.

Služba Facebook JOBS – Pracovné ponuky umožňuje hľadať prácu a zamestnancov cez web i prostredníctvom smartfónov. Ponuky práce Facebook  sa zobrazujú podobne ako newsfeed.

Všetko, čo potrebujete pre váš online marketing, vám zabezpečíme. Využite naše služby.

Kontaktujte nás. 

Zaujal vás článok a radi by ste posunuli svoje podnikanie na ďalší level?

Autor článku
iFOCUS

iFOCUS

Vieme, že pre niekoho môže byť digitálny marketing nočná mora, my v iFocuse ho však milujeme. Pomáhame firmám a ich značkám dlhodobo rásť. Hľadáme priestor, kde sa dajú vďaka správne urobenej optimalizácii web stránok či reklame na Google, Facebok, Instagrame či LinkedIn navýšiť firemné zisky a dosiahnuť ciele. S radosťou prijímame všetky výzvy, pretože iba tak dokážeme spoločne s našimi klientami rásť.