Maximalizácia dostupnosti webu pre medzinárodný trh

O klientovi

WOF Alliance je globálna špedičná sieť prepojená v unikátnej platforme dodávateľského reťazca, ktorá organizuje WOF Eventy.

Spája výrobcov, maloobchodníkov, veľkoobchodníkov, dovozcov a exportérov z dôležitých priemyselných odvetví, ako je automobilový priemysel, elektronika, zdravotníctvo, strojárstvo, potraviny a nápoje a ďalšie, s najaktuálnejšími poskytovateľmi riešení dodávateľského reťazca zo všetkých druhov dopravy a logistiky.

So sídlom v rýchlo sa rozvíjajúcom regióne strednej a východnej Európy sa snaží o čo najvyššie výhody pre globálnych členov WOF. Ako poloexkluzívna sieť chce zabezpečiť vyššie objemy a viac transakcií v krátkom čase po vstupe do WOF Alliance.

Výzva

Pre WOF Group, s. r. o. sme realizovali vytvorenie funkčnej webovej stránky na základe dodaného dizajnu.

Cieľom zadania bolo vytvoriť rýchlo dostupnú webovú stránku v celej EU zóne pre potenciálnych partnerov WOF Alliancie.

 

  • Zníženie odozvy načítania webovej stránky pre EU zónu
  • Efektívne riešenie bez zvýšenia nákladov na hosting
  • Čo najrýchlejšie načítanie webovej stránky

Riešenie

  • Funkčné nasadenie distribúcie webu cez CDN (content delivery network)
  • Kompatibilita s WordPress CMS platformou
  • Nasadenie CDN pre spracovanie a distribúciu webu

Využitie Cloudflare CDN

Nasadenie Cloudflare CDN distribúcie pre firemnú webovú stránku WOF Group, s.r.o. Implementácia do WordPress CMS platformy. Content delivery network distribuuje obsah webu naprieč datacentrami a tak je návštevníkovi webu ponúkaný geolokačne najbližší server – rýchlejšie načítanie webového obsahu.

Kód webu a jeho distribúcia

Naprogramovanie WordPress šablóny pre WordPress CMS podľa dodaného dizajnu webu. Distribúcia webovej stránky naprieč datacentrami v EU zóne.

Zapracovanie

Vyžiadali sme od klienta WOF Group, s.r.o. dizajnové podklady pre webovú stránku a dizajn manuál. Realizovali sme jednotlivé podstránky webu ako unikátne WordPress šablóny a pripravili sme registračný systém pre budúcich partnerov WOF Aliancie.

Nastavili sme CDN pre samotnú webovú stránku a nastavili distribúciu webu naprieč podporovanými datacentrami v rámci EU zóny.

V číslach

priemerná odozva webovej stránky pod uvedenú hodnotu

%

kompatibilita s WordPressom

%

podpora dostupnosti webu

Potrebujete poradiť s webom?