Skip to main content

eTarget vám pritiahne prémiových zákazníkov

od | mar 29, 2021 | e-commerce, Nezaradená novinka, Trendy

eTarget je reklamný systém, cez ktorý môžete ozvláštniť vašu inzerciu v online a osloviť väčšie publikum. Systém ponúka niekoľko zaujímavých formátov, napríklad tiež službu Programmatic. Všetky sme vyskúšali a priniesli klientom výborné výsledky.

Lepšie výsledky dosiahnete zaujímavou reklamou

eTarget ponúka viacero možností pre inzerovanie v online. Jedným zo zaujímavých spôsobov, ako osloviť cieľovú skupinu sú 3D  bannery. Formáty ako  Cross Slider, Kocka a ďalšie možnosti, ktoré sa na obrazovke zrolujú alebo rozbalia, pôsobia veľmi intenzívne a vyzývajú k akcii. Príprava týchto bannerov je pre grafika náročnejšia, ale výsledky z týchto reklám sú kvalitné.

eTarget: Pomôžeme vám osloviť ľudí na prémiových stránkach

Systém eTarget umožňuje cez službu Priamy nákup – Programmatic zobrazovať vaše reklamy na rôznych prémiových stránkach, ktoré si zvolíte. Prémiové stránky zvyšujú dôveryhodnosť vašej reklamy.

Reklamný priestor nakupujeme z jedného miesta, čo výrazne šetrí čas aj náklady optimalizáciou. Zefektívnime vaše reklamy a oslovíme relevantných zákazníkov.

Určite oceníte výhodu, že okolo vašich reklám sa nebudú zobrazovať žiadne iné a reklamný priestor bude len váš a tak výraznejšie upúta pozornosť.

Natívna reklama: získajte viac návštev na vašej stránke

Napísali ste zaujímavý blog alebo prinášate služby či produkty, o ktorých by mali ľudia vedieť? Skúste to aj cez natívnu reklamu.

Najčastejšie to býva článok o vašich službách či produktoch. Obsah je však neformálny a priamo váš biznis neinzeruje. Dôležitý je v tomto prípade aj titulok a pútavý obrázok. Rozsah je na vás. Pamätajte však na niektoré zásady, ktoré sme spísali v našom blogu.

Potrebujete osloviť špecifickú skupinu zákazníkov? Hľadáte nové možnosti v online? Pripravíme vám kampane v menej známych reklamných systémoch aj s potrebnými grafickými formátmi. Garantujeme zlepšenie.

Zaujal vás článok a radi by ste posunuli svoje podnikanie na ďalší level?

Autor článku
iFOCUS

iFOCUS

Vieme, že pre niekoho môže byť digitálny marketing nočná mora, my v iFocuse ho však milujeme. Pomáhame firmám a ich značkám dlhodobo rásť. Hľadáme priestor, kde sa dajú vďaka správne urobenej optimalizácii web stránok či reklame na Google, Facebok, Instagrame či LinkedIn navýšiť firemné zisky a dosiahnuť ciele. S radosťou prijímame všetky výzvy, pretože iba tak dokážeme spoločne s našimi klientami rásť.