Správa Facebook profilu

Vybudujte si vzťah so svojimi zákazníkmi vďaka správe Facebook profilu, ktorá vám sadne ako ušitá.

Ako pomôže správa Facebook profilu?

Komunikujte otvorene a úprimne. Buďte taký, ako ste v skutočnom živote. Venujte sa sociálnej sieti Facebook naplno. Robiť veci polovičato sa nevypláca. Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže? U nás ste na dobrej adrese.

Čo je správa Facebook profilu?

Aktivitami na sociálnej sieti Facebook dokážete osloviť nových fanúšikov, predstaviť im vašu značku a to, čo robíte. Budete mať tak možnosť efektívne komunikovať s fanúšikmi a získavať prehľad o tom, ako ľudia vnímajú vašu značku. Správnou podporou vášho brandu na Facebooku si vybudujete vernú komunitu. Vďaka spojeniu Facebooku s Instagramom môžete zdieľať príspevky na oboch platformách súčasne a efektívnejšie spravovať obe siete.

Čo zahŕňa správa Facebook profilu?

Spravovanie sociálnych sietí by malo posilniť identitu značky a zviditelniť ju pre potenciálnych zákazníkov. Dôležité je si uvedomiť, že ľudia aktívne využívajú sociálne siete aj na online nákupy. Avšak, to neznamená automaticky získanie veľkého množstva nových objednávok. Sociálne siete slúžia nielen ako priamy kanál na predaj, ale aj ako prostriedok komunikácie značky a budovania povedomia o nej (brand awareness).

Je možné ich využívať aj na nábor nových zamestnancov, nielen na predaj produktov a služieb. Naopak, ak by ste neinvestovali do propagácie na sociálnych sieťach, vaša existencia by mohla zostať nepozorovaná a tým by ste si znížili šance na zvýšenie povedomia o svojej značke.

Spoločne si ujasníme pravidlá – aká je vaša predstava a aká je možná realita

Vytvoríme stratégiu, ktorú budeme prispôsobovať okolnostiam. Život na sociálnych sieťach sa deje v reálnom čase a my ho musíme intenzívne a vnímavo sledovať

Nastavíme si ciele, ku ktorým budeme smerovať

Odbremeníme vás od písania statusov, vymýšľania grafiky a nastavíme vám efektívne reklamný účet na Facebooku

Každý mesiac si našu prácu vyhodnotíme a pošleme vám report

Nestrácajte čas prácou, ktorá vás nerobí šťastnými. Správa Facebook firemného profilu by mala byť na prvý pohľad lákavá a zaujímavá. Ľudia si o vás začnú hovoriť aj v offline svete. Vaša propagácia zrazu naberie úplne iný rozmer. Myšacia práca, ktorá je v pozadí každého pekne a dobre vyzerajúceho profilu na Facebooku stojí veľa času a námahy. Ak však človek robí to, čoho skutočne baví, prejaví sa to. U nás nájdete hneď niekoľko digitálnych nadšencov, vďaka ktorým vaša komunikácia na Facebooku nedá konkurencii spať.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia