Správa Google Business profilu

Rýchlo, jednoducho a zadarmo naštartujete vaše podnikanie. Využite potenciál profilu Google Business profilu.

Ako pomôže správa Google Business profilu?

Prilákajte správou profilu Google Business svojich zákazníkov. Vďaka pozitívnym referenciám a fotografiám od zákazníkov si vybudujete skvelú reputáciu. Staňte sa prvou voľbou. Spoznajte sa so svojimi zákazníkmi bližšie.

Čo je správa Google Business profilu?

Firemný profil – Google Business je nástroj pre firmy, ktorý vám umožňuje riadiť spôsob, akým sa vaša firma zobrazuje vo vyhľadávaní a na Google mapách. S pomocou tohto firemného profilu máte možnosť komunikovať so zákazníkmi, zverejňovať aktuality, prezentovať ponúkané produkty a služby a prijímať objednávky cez internet.

Čo zahŕňa správa Google Business profilu?

Google moja firma by mala byť jedným z prvých krokov vašej online stratégie. Bezplatná služba pomáha podnikaniu zlepšovať svoje pozície vo vyhľadávači Google a vďaka Google mapám k vám noví zákazníci trafia ľavou zadnou. Ideme do toho spoločne?

Ak ste sa rozhodli, že by ste si radi vytvorili profil Google moja firma, ale potrebujete pomôcť, sme na správnej adrese. S našou pomocou sa naučíte pracovať s užitočným Google profilom veľmi premyslene a strategicky.

Vytvorením profilu Google moja firma vaša cesta nekončí. Aj o tento typ profilu si vyžaduje dôkladnú údržbu.

Pravidelné informácie, zverejňovanie noviniek, dôležitá je interakcia so zákazníkmi a tak ďalej. Práce je nemálo. Vy však na podobné aktivity jednoducho nemáte časovú ani mozgovú kapacitu? Žiaden problém. Poďme spoločné nájsť prienik medzi vašou predstavou a našou ponukou. Kde je vôľa, tam je cesta.

Zvýšite lokálne SEO – Google vás automaticky odporučí ľuďom, ktorí sa nachádzajú vo vašom okolí.

Zlepšíte SEO postavenie– vďaka množstvu informáciám, ktoré sa v profile Google moja firma vypĺňajú, pomáhate vašej webovej stránke so správnou SEO optimalizáciou.

Na Google si vytvoríte bezplatný vždy viditeľný profil a vaša adresa kamennej prevádzky (obchodu) sa automaticky presunie na Google mapy, kde sa bude každému zobrazovať.

Recenzie od zákazníkov – zbierajte pochvaly a prijmite kritiku.

Všetky dôležité informácie (adresa, kontakt, otváracie hodiny, odporúčania zákazníkov) sa dozviete okamžite.

Informujte o novinkách okamžite.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia