Správa Instagram profilu

Vaši zákazníci tam na 99 % sú a vy? Už ste začali so správou Instagramového profilu?

Ako pomôže správa Instagram profilu?

Buďte vašim zákazníkom na očiach. Buďte na Instagrame a zabavte ich. Dajte im dôvod, aby sa tešili na vaše kreatívne príspevky, zaujímavé a nadčasové stories. Život je párty a na Instagrame to žije. Poďte tam aj vy.

Čo je správa Instagram profilu?

Správa Instagram profilu pomohá k maximálnemu naplneniu stanovených cieľov v oblasti marketingu na sociálnej sieti. Je to možné dosiahnuť práve prostredníctvom pravidelnej a jasne definovanej komunikácie na vašom instagramovom účte. Práve správa vašeho účtu, alebo jeho vytvorenie zabezpečí posilnenie povedomia o značke a vybudovanie lojality zákazníkov, klientov a to nielen nahliadnutím do zákulisia vašej spoločnosti.

Instagram

Jednoduchý a kreatívny spôsob, ako zachytávať, upravovať a zdieľať fotografie, videá a správy s potenciálnymi zákazníkmi.

Threads

Expandujte aj na novej sociálnej sieti vytvorenej tímom Instagramu.

Čo zahŕňa správa Instagram profilu?

Vy ešte nie ste zaregistrovaný na najväčšej a najpopulárnejšej vizuálnej sociálnej sieti? Už včera bolo neskoro. Vybudujte si vzťah s vašimi zákazníkmi na Instagrame. Fenomén doby vám pomôže s nadväzovaním vzťahov medzi vašim biznisom a zákazníkmi.

Na Slovensku je viac ako jeden milión aktívnych insta účtov. More je plné veľkých rýb, no na veľkosti v tomto svete vôbec nezáleží.

Čas sú peniaze – venujte sa práci, ktorú skutočne milujete a je vám blízka. My sa postaráme o obsah na Instagrame.

Kto je náš? – preskúmame správanie vašich fanúšikov. Zistíme, kde sú vaše slabé a silné stránky, aby sme vedeli vykročiť ďalej.

Pekne a dobre – vizuálne, okulahodiace príspevky predávajú a majú vynikajúci dosah. Potrebujeme niečo vylepšiť? Tím grafikov, už na tom pracuje.

Prebádame okolie – najskôr sa pustíme do detailnej analýzy vašich konkurentov. Kto, kde, kedy a ako?

Od A po Z – nastavíme stratégiu pridávania príspevkov, príbehov a interakcie s fanúšikmi vášho účtu.

Všetko pod kontrolou – každý mesiac vám zašleme vypracovaný report, ktorý bude hodnoverným dôkazom o našej dôsledne odvedenej práci.

Budovanie povedomia na Instagrame je ľahšie a hlavne menej finančne náročné, ako na Facebooku alebo inej sociálnej sieti. Instagram má veľký potenciál a veľa firiem ho zatiaľ nevie naplno využiť. Začnite ešte dnes, niet na čo čakať.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia