Správa LinkedIn profilu

Začnite s profi správou LinkedIn profilu a predbehnite konkurenciu.

Ako pomôže správa Linkedin profilu?

Obrovská, no zatiaľ stále podceňovaná príležitosť, ako nakopnúť podnikanie. Z LinkedIn sa postupne stáva nástroj, vďaka ktorému sa buduje firemná značka. Poďte aj vy do sveta profesionálov a úspešných ľudí. Začnete rásť s nimi.

Čo je správa Linkedin profilu?

Cielene nastavená správa Linkedin profilu poskytuje informácie o vašej firme, vrátane jej firemnej kultúry, interných hodnôt, biznis cieľov, zamestnancov a informatívnych stanovísk. Takýto profil by mal slúžiť ako centrum pre všetky firemné novinky, blogy a oznámenia. Zároveň by mal však slúžiť ako prostriedok pre budovanie značky a vzťahov s klientami, zamestnancami a aktívnymi, alebo budúcimi obchodnými partnermi.

Čo zahŕňa správa Linkedin profilu?

Dnes sa však na LinkedIn nehľadajú len šikovní ľudia a vysnívané pracovné pozície. Po niekoľkých rokoch sledovania LinkedIn si začínajúci, ale i skúsení podnikatelia všimli, že vďaka svojmu profilu získali skvelé kontakty. Ten pozná toho a ten ma zasa odporučil tam a je to. Dostali ste sa do kolobehu, ktorý je pre vaše podnikanie dôležitý. Zrazu sú každé dvere trochu pootvorené. Svet je malý a v podstate každý pozná každého.

Ak podnikáte v B2B segmente nepremýšľajte o tom, či ste vhodným kandidátom na LinkedIn. STE! Najväčšia profesijná sieť zoskupuje viac ako 30 miliónov firiem a 675 miliónov užívateľov. Na Slovensku má založený profil viac ako 500 tisíc jednotlivcov. Viac ako 45 % užívateľov pracujúcich na vyšších pozíciách (manažér, riaditeľ) pravidelne sledujú príspevky na LinkedIn.

LinkedIn má obrovský obchodný potenciál, ktorý ďaleko prevyšuje možnosti Facebooku alebo inej populárnejšej sociálnej siete. LinkedIn je pozlátená cesta pre váš biznis. Úspech tkvie vo využití potenciálu, ktorý sa tu naskytuje.

Správa LinkedIn profilu je o čosi náročnejšia a zdĺhavejšia v porovnaní s inými sociálnymi sieťami. Príspevky by mali byť kreatívne spracované a obsahovať zaujímavé informácie vzbudzujúce záujem. Od toho závisí aj typ príspevku a jeho obsah. Pripravte sa na to, že reklamný LinkedIn účet zje oveľa väčší kus z finančného koláča. Pozerajte sa na to, ako na skvelú príležitosť, ktorá na začiatok vyžaduje isté obete. S našou pomocou sa však čoskoro stane, že vaše podnikanie naberie správny smer.

Poďme si spoločne sadnúť a prebrať možnosti, ktoré máme k dispozícií. Zverte svoje sociálne siete do rúk digitálnym špecialistom. Sledujeme novinky a denne sa prispôsobujeme zmenám na sociálnych sieťach, na ktoré reagujeme okamžite. My sme v online svete sociálnych sietí doma. Doma je predsa dobre. Vy budujte biznis tam, kde vás potrebuje a my vám budeme kryť chrbát tam, kde pomôžeme.

Ako vám môžeme pomôcť?

Skoro nič nestojí a môžete zarábať. Zamerajte sa na detaily, vďaka ktorým privediete na vaše webové stránky oveľa viac zákazníkov. Optimalizovaný obsah a funkčnosť webovej stránky vám z dlhodobého hľadiska pomôže pritiahnuť množstvo návštevníkov.

S čím z digitálneho sveta potrebujete pomôcť?

Bezplatná konzultácia